Питання для першого побачення, які допоможуть краще пізнати співрозмовника

Хто з нас не ходив на невдалі побачення, після яких хотілося напитися і про все забути? Хвилювання, незручні паузи, надлишок непотрібної інформації, щоб справити приємне враження. У результаті людина зникала або ви «забували» їй зателефонувати, не бажаючи випробовувати знову свою долю. Чи можна змінити правила гри, створивши приємну атмосферу на побаченні? Пропонуємо запитання для першого побачення, які допоможуть почати цікаву розмову і здолати зайву напругу. Зробіть ваше побачення особливим, по-новому розкривши партнера, інформує Ukr.Media.

Питання для першого побачення, які допоможуть почати розмову:

«Який найкумедніший комплімент у своєму житті ти чула? Як би ти хотіла, щоб люди сприймали тебе під час першого знайомства?»

Це запитання допоможе створити позитивний настрій і проникнути в душу людини, її думки про себе, ставлення до тих, хто знаходиться поруч.

«Вважаєш себе романтичною особою? Якщо так — розкажи про першу закоханість і який особливий вчинок ти робив заради кохання?»

Допоможе зрозуміти, хто перед вами — романтик, прагматик або суха особа? На що можна розраховувати у стосунках із цією людиною?

«Розкажи, яким ти бачиш свого ідеального чоловіка (жінку), які риси партнера для тебе головні? Як би ти хотіла, щоб людина виявляла своє кохання?»

Інформує про те, що ваш співрозмовник чекає від стосунків, які в нього потреби, пріоритети.

«Давай зіграємо в гру. Бачиш того чоловіка — як думаєш, хто він такий, де працює, чим живе?»

Гра «вигадай біографію незнайомця» допомагає зблизитися, зрозуміти, наскільки ви однаково мислите, гумор співрозмовника, його глибину. Окрім того вона чудово розряджає атмосферу.

«Пропоную називати рік і список подій, які сталися з нами в цей період по черзі. У кого вичерпається ліміт спогадів — той і програв!»

Ця гра дозволяє швидше дізнатися про минуле людини. Наприклад, ви обираєте 2012 і згадуєте чим вам запам'ятався цей рік.

«Ти б зміг все залишити і поїхати у світову подорож? Якби тобі не треба було дбати про гроші, куди б ти поїхав спочатку, чим би займався?»

Подібні питання допомагають дізнатися про інтереси партнера, чим він дихає, як проводить вільний час, чи є у нього глобальні цілі і мрії? Наскільки збігається ваш стиль життя?

«Назви найяскравіше досягнення свого життя, чим ти особливо пишаєшся?»

Так ви зрозумієте глибину особистості, силу волі людини, її інтереси. Якщо питання викличе труднощі, замініть досягнення приємними спогадами, які співрозмовнику доводилося пережити.

«Що робить тебе щасливим, а що гасить вогонь всередині, перетворюючи життя на безглузде існування?»

Допоможе зрозуміти, що радує партнера, і як можна його підтримати, якщо виникнуть проблеми.

«Розкажи про найяскравіші спогади дитинства. Як до тебе ставилася твоя родина, як тебе виховували, любили? Хочеш створити такі ж стосунки, які були у твоїх батьків?»

Це питання складне. Проте розширює поле для пізнання. Ви зможете зрозуміти психологію нового знайомого, психологічні травми його дитинства, незадоволені потреби, які він захоче компенсувати в стосунках із протилежною статтю.

«У тебе вже були серйозні стосунки? Якщо не секрет, чому ви розійшлися, які висновки ти з цього зробив?»

Допомагає оцінити співрозмовнику під час спілкування характер партнера, його переваги й недоліки, уміння вчитися на помилках. Також ви дізнаєтеся, чи продовжує людина жити своїм минулим?

«Які п'ять речей ти б хотів реалізувати разом зі своїм партнером, але так і не встиг? Чому для тебе це важливо?»

«Ти ревнивий? Як ставишся до дружби між чоловіком і жінкою? Якби партнер тебе зрадив, чи виникло б у тебе бажання помститися?»

Добре розкриває тему вразливості людини, рівень довіри до партнера, особисті якості.

«Коли-небудь брав у борг велику суму грошей? Як ставишся до кредитів, чи є в тебе серйозні борги?»

Питання дозволяє зрозуміти рівень відповідальності або легковажності людини, розкрити серйозні проблеми, які вона може приховувати.

«Розкажи про свої уподобання в їжі, побуті. У тебе є якісь фетиші, нав'язливі ідеї? Чого ти не визнаєш у стосунках?»

Допомагає з'ясувати: з чим ви зможете миритися і про що домовитися, а де ваші кордони будуть порушуватися.

«Уяви, що на один день ти прокинешся в тілі хлопця (дівчини) — чим ти будеш займатися, які у тебе виникнуть відчуття?»

«Хотів би мати такого друга, як ти? Зміг би дружити із самим собою?»

«Якби лікарі сказали, що тобі залишилося жити рік (місяць, день), що б ти змінив у своєму житті? На що б витратив цей час?»

Важливо! Не перебільшить із кількістю запитань. Для одного побачення досить обрати 2-4 пункти зі списку, щоб не перетворювати знайомство на сеанс психотерапії.

Будьте собою, підходьте до процесу граючись, не тисніть на партнера, не влаштовуйте незрозумілі квести, адже він теж прийшов із метою добре провести час. Сподіваємося, що ці питання для першого побачення допоможуть створити позитивну атмосферу дозвілля.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *