Пам’ятаєте історію про влогершу і готель? Дівчині виставили рахунок на €5,289,000!

Власник дублінського готелю виставив відеоблогерші Ель Дарбі рахунок на 5,3 мільйона євро за піар, передає Ukr.Media.

22-річна англійка Ель Дарбі написала Полу Стенсону, власнику кафе White Moose і готелю Charleville Lodge в Дубліні, з пропозицією про «співпрацю».

Вона написала:

«Я б із задоволенням розповіла про вас у своїх відео на YouTube/історії/постах в Instagram, щоб залучити клієнтів у ваш готель у обмін на безкоштовне проживання».

Але містер Стенсон, який прославився в 2015 році тим, що заборонив веганам вхід в свої заклади, відреагував на її лист презирливо, опублікувавши їх листування в інтернеті.

Він не називав Дарбі по імені, але вона сама зізналася, що мова йде про неї, побачивши коментарі до його посту.

А тепер власник кафе та готелю відправив Ель Дарбі, у якої 87 тисяч передплатників в YouTube і 76 тисяч — в Instagram, рахунок за піар, який вона одержала з-за популярності їх листування в мережі.

У підсумку зазначається, що гроші з неї стягуються за «надання освітлення у 114 статтях в 20 країнах з потенційним охопленням аудиторії 450 млн осіб», і що така реклама оцінюється в €4,3 млн плюс ПДВ.

У відповідь на критику в соцмережах Стенсон також вивісив фото з глечиком, що містять «сльози блогерів».

У своїй оригінальній відповіді Пол Стенсон розмістив скріншот листи блогерши і розкритикував її.

«Якщо я дозволю вам зупинитися тут в обмін на ваше відео, хто буде платити співробітникам, які піклуються про вас? Може бути, я повинен сказати персоналу, що їх покажуть у вашому відео — замість того, щоб оплатити їхню роботу?» — написав він.

Пізніше Стенсон розмістив у соцмережі ще кілька звернень до блогерів, в яких заявив, що не планує коли-небудь з ними співпрацювати, і порадив «знайти нормальну роботу, щоб вони могли оплачувати товари і послуги, як і всі інші».

Ель Дарбі відреагувала на цей пост роликом на своєму каналі в YouTube, озаглавленим «Я була викрита (це ТАК ніяково)».

У цьому відео вона заявила, що люди старше 30 «поняття не мають, як влаштовані сучасні соцмережі», і поскаржилася на сотні грубих повідомлень:

«Мені огидно, що доводиться це говорити. Як 22-річна дівчина, яка веде власний бізнес з дому, я не вважаю, що зробила щось не так».

Вона звинуватила інтернет-тролів в цькуванні, додавши:

«Це все люди старше 30, які труять в інтернеті 22-річну дівчину, яка всього лише намагається вести свій бізнес і хотіла розповісти людям про прекрасний дублінський готель».

Згодом на сторінці готелю у Фейсбуці з'явилось оголошення, що блогерам заборонено в ньому зупинятися. Стенсон написав:

«Ніколи не думав, що нам почнуть писати негативні відгуки тільки тому, що ми вимагали оплати за надані послуги та придбані товари.

В моєму початковому пості не називалося ім'я дівчини: вона сама створила відео, де заявила, що її "зловмисно викрили" всього лише за любов до халяви.

Подібна виктимизація дуже популярна серед блогерів, що відповідає їх загальній манері вимагати всього і безкоштовно.

Якщо в майбутньому хтось з вас спробує увійти в наш готель, ви будете виселені».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *