Пам’ятаєте дівчину, яку 10 років тому всі ставили собі на аватарку — погляньте, як вона виглядає зараз

Зараз серед знаменитостей, які прославилися на весь світ, чимало людей, які зробили собі ім'я без особливого таланту. Наприклад, клан Кардашян-Дженнер, чиє особисте життя було виставлено на огляд завдяки телешоу. Але навіть їхня гра на скандалах — це ніщо, порівняно з популярністю Насті Шевченко, якій нічого не довелося робити, щоб завоювати любов народу, інформує Ukr.Media.

Родом із 2010-го

Ті, хто в соціальній мережі "Вконтакте" споконвіку, точно пам'ятають невисоку дівчинку з пишними попелястим волоссям з меліруванням і трохи скошеною посмішкою. Її візитна картка — густий чубчик, що закриває брови. А також вушка Міккі-Мауса, сережки з прапором Великобританії — словом, набір популярних речей серед молоді початку минулого десятиліття.

Настя Шевченко прикрашала сторінки не лише фейків, а й своїх знайомих однокласниць і подруг з двору.

Багато ховалися за дівчинкою, щоб анонімно спілкуватися в Інтернеті, але через якийсь час наявність тільки її знімків стала свідченням того, що профіль несправжній. Що тут говорити, про неї навіть зняли сюжет для телебаченні — важко після такого залишатися в тіні.

Багато років потому

На даний момент дівчина, яка дивилася на нас з кожної сторінки десятирічної давності, вже не має такої популярності, як колись. Тоді, в її підтримку відкривалися групи Вконтакті, де фанати відстежували події з буднів Анастасії — кого б не потішила така увага в підлітковому віці.

Поступово потреба в самій мережі почала зменшуватися, а шанувальники росли і розуміли, що для слави потрібно трохи більше зусиль, ніж пару фотографій в однаковому стилі. Проте, зараз Настя теж спостерігає за трендами.

Її можна знайти в Тіктоку, де вона записує відео і формує нову фан-базу.

Тепер дівчина кардинально відрізняється зовні — її волосся природного кольору укладене в стильну зачіску, вона носить вишуканий одяг. Тепер нове покоління підхоплює тенденцію захоплення Настею.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *