Пам’ятаєте цю пару де 17-річний хлопець одружився з 51-річною жінкою. Пройшло 19 років і ось як вони живуть сьогодні

Коли Джей Бархем і Лінда вперше зустрілися, йому було 17, а їй 51. На той момент жінка була розлучена і виховувала двох дітей, проте не переставала шукати справжню любов. Пара познайомилася на уроках водіння в 2000 році та відразу ж знайшла спільну мову. Через рік Джей і Лінда одружилися. З цього моменту пройшло 19 років, і ось як вони живуть сьогодні, інформує Ukr.Media.

Віддані чоловік і дружина

Попри велику різницю у віці, між героями історії розпочався пристрасний роман, коли Лінда вчила хлопця водити автомобіль. Родичі та друзі пари були вражені від їх відносин. Сьогодні їм по 36 та 70 років, проте закохані стверджують, що їхні почуття не згасли.

Повне взаєморозуміння Лінди та Джейя почалося з того моменту, коли вони з'ясували, що люблять одну і ту ж музику, а коли одного разу під час уроку в машині заграла одна з пісень Елтона Джона, учень і викладачка інстинктивно поцілувалися.

До цього у Джейя вже були дівчата, однак він кілька днів після поцілунку намагався прийти в себе, щоб зважитися запросити Лінду на побачення. Жінка сильно переживала за їхні стосунки, адже її молодий чоловік був одного віку з її сином Саймоном. Деякі досі неадекватно реагують на їх союз.

Лінда також виховує доньку. Обидві її дитини були шоковані від її нового друга, але змирилися з ситуацією, бо хотіли, щоб їх мама була щаслива.

Нова пасія Джейя виявилася старшою його батьків на десять з гаком років. Останні припустили, що їх зв'язок — лише тимчасове захоплення. Але через 8 місяців закохані одружилися, не звертаючи уваги на те, що весілля було призначено на п'ятницю 13-го числа.

Спільне життя

Подружжя заснували власний бізнес — маленьке кафе і пекарню, які знаходилися недалеко від їхнього будинку. Коли в 2014 році Джей позбувся матері, стосунки пари стали міцнішими, оскільки Лінда допомогла йому пережити важку втрату.

Хоча закоханим нерідко доводиться чути від перехожих вкрай неприємні коментарі, вони не турбуються з-за негативної думки навколишніх. Деякі приймають Лінду за матір Джейя. А один недоброзичливець розбив вікна їх машини. Але вони продовжують любити один одного, наперекір всім перешкодам.

Секрет щасливих відносин

На початку шлюбу Лінда все ще могла народити малюка, проте Джей не хотів ставати батьком. Він вважає, що є одним з тих чоловіків, хто назавжди залишається дитиною. Натомість він із задоволенням возиться з сімома онуками своєї дружини, яким від 4 тижнів до вісімнадцяти років.

За словами Джейя, він не боїться залишитися один, коли його дружини не стане, бо воліє жити та насолоджуватись сьогоднішнім днем. Він щасливий, що його доросла половина завжди може вислухати та зрозуміти його почуття.

Пара все робить разом. Єдиним об'єктом їх спорів є норовливий кіт, якого непросто виховувати. Вікенди закохані зазвичай проводять на своїй фермі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *