Особистий простір в серйозних відносинах: 4 способи зберегти баланс

Коли закохані люди занурюються в почуття з головою, вони перестають відчувати межу між собою і своїм коханим. Це цілком природно, однак, тільки на початку відносин. З часом кожному із закоханих потрібен свій особистий простір, щоб відчувати себе цілісною та щасливою людиною, інформує Ukr.Media.

Знайти баланс між повним зануренням у партнера і збереженням особистого простору буває не так просто, особливо представницям слабкої статі, які схильні до того, щоб розчинятися в коханій людині без залишку.

Захоплення

Чудово, якщо у вас і вашого партнера є різні хобі. Звичайно, закоханим подобається багато часу бути разом, при цьому, якщо постійно перебувати разом кожен день, то з часом ви можете просто набриднути один одному. У цьому випадку любов може уступити місце дратуванню або нудьзі.

Якщо ж будете іноді проводити час окремо, кожен займаючись своїм захопленням, тобто з великою ймовірністю у відносинах збережеться гармонія, а взаємний потяг не згасне.

Друзі

Одруженим людям зовсім не забороняється зустрічатися з друзями. При цьому, потрібно спілкуватися з друзями сім'ї, і своїми власними. Напевно у вас є подруги, з якими вам комфортно і подобається регулярно зустрічатися, розмовляти про дрібниці та веселитися. Також добре, якщо у вашого чоловіка є свої друзі, з якими він періодично їздить на риболовлю чи зустрічається в барі.

Проводячи час з іншими людьми, ви будете відпочивати від сімейного життя. Звісно, відпочивати на повну котушку, включаючи зради, не потрібно, але попліткувати з подругами та сходити з ними в кіно завжди можна.

Усамітнення

Кожній людині іноді хочеться побути наодинці з собою. Якщо ви живете разом, то залишитися на самоті може бути дуже складно. У цьому випадку заздалегідь обговоріть зі своїм чоловіком такі моменти. Навіть якщо ви знаходитеся в одній кімнаті, ви можете зануритися у свої думки та помріяти про своє, про дівоче, поки ваш благовірний дивиться телевізор або сидить за комп'ютером.

Головне, щоб партнер розумів, що в цей момент вас не потрібно чіпати. Ви зі свого боку також повинні давати йому можливість заглиблюватися в себе, не пристаючи з розмовами та не ображаючись на його відстороненість.

Що можна порекомендувати?

Заведено вважати, що в щасливих парах всі рішення партнери приймають спільно. Однак не завжди для прийняття рішень потрібні обидві людини. Припустимо, вам зовсім необов'язково питати свого чоловіка про те, в який колір пофарбувати нігті або які надіти туфлі.

Точно так само не варто лізти з порадами у сфери, які стосуються особистих інтересів вашого партнера. Напевно він може сам вирішити, як поміняти диски на машині або як тримати молоток, щоб забити цвях у стіну.

Якщо вам здається, що вам тісно у відносинах, постарайтеся розширити свій особистий простір, і те ж саме запропонуйте зробити вашому чоловікові. Як тільки ви знайдете золоту середину між «задушливим» і вільним коханням, ви обоє відчуєте себе набагато щасливішими.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *