Обидві сестри завагітніли одночасно, що сталося згодом – неймовірно!

Після 5 років боротьби за можливість стати матір'ю, Енні Джонсон і її чоловік Джобі знали, що незабаром їм потрібна буде допомога! Саме тоді старша сестра Енні по імені Кріссі зробила їм незвичайну пропозицію. Але це був не єдиний сюрприз, інформує Ukr.Media.

У Кріссі вже було 2 хлопчика. Вона довгий час з гіркотою дивилася на те, як її молодша сестра не могла завагітніти, вона була сильно засмучена. Кріссі сказала, що ніхто не повинен стикатися з цим, а коли це торкнулося її сестри, вона не могла дивитися на це з боку.

«Це для нас було дуже сумним моментом – спостерігати за їх спробами, які постійно закінчувалися безуспішно».

Ось тоді їй в голову прийшла геніальна ідея. Вона підійшла до сестри і сказала, що якщо сестра і її чоловік захочуть, то вона готова стати сурогатною матір'ю для їх дитини. Енні і Джобі з радістю погодилися, лікарі зробили штучне запліднення, ввели 2 ембріона. Однак, оскільки був підходящий момент і у Енні, вони вирішили ще раз спробувати. Вони зробили це в один і той же день.

Незабаром обидві сестри зрозуміли, що вони вагітні. Вони не могли в це повірити! Енні сказала в інтерв'ю Daily Mail про те, що після першого УЗД вже було ясно, що вона вагітна.

«Вони спочатку сказали, що я вагітна, потім під час того ж огляду сказали, що там не один малюк, їх було двоє. Настала черга Кріссі, ми з нетерпінням чекали».

Як не дивно, Кріссі теж виявилася вагітна і теж двійнею! Виходить, після 5 років безуспішних спроб, вони відразу стали батьками 4 дітей!

Обидві сестри народили за допомогою кесаревого розтину. Спочатку вирішили зробити операцію Кріссі, щоб вона змогла побачити, як на світ з'являються її діти Чарлі і Томмі. Трохи пізніше на кесарів повели Енні, вона народила двох малюків, яких прозвали Грейсі і Хадді. Енні розповіла Daily Mail, що це було неймовірно для всієї родини.

«Ми так довго намагалися завести хоча б одну дитину, і тут ми виписуємося з 4-ма здоровими дітками!».

Так, у найближчі роки парі доведеться сильно постаратися, щоб виростити 4 дітей, але вони все одно дуже раді такому результату!

Подивіться це відео і більше дізнаєтеся про те, як пройшли пологи Кріссі і Енні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *