Новорічні лайфхаки, які стануть в нагоді кожній господині

Напередодні новорічних свят на господинь завжди звалюється багато клопоту. Потрібно ж і ялинку нарядити, і будинок прикрасити, і гостей покликати, і приготувати святковий стіл, а потім ще гарненько відзначити те, до чого так довго готувалися. Ми вирішили трохи допомогти вам в приготуваннях, щоб вже саме свято пройшло як по маслу, інформує Ukr.Media.

Як наповнити будинок ароматом ялинки

Якщо ви дбаєте про природу і ставите штучну ялинку або зовсім проводите Новий Рік без хвойного атрибута, а атмосферу створити потрібно, то можна легко наповнити будинок прекрасним запахом ялини. Для цього потрібно придбати будь-які хвойні ефірні олії або ж їх суміш, щоб аромат був особливо вражаючим. Олії бажано нанести на глиняну поверхню. Можна навіть зробити для цієї мети ялинкову іграшку або інший новорічний декор з глини. Ефект вас вразить.

Як легко почистити цитрусові

Період новорічних свят — якраз той самий час, коли ми активно вживаємо цитрусові. Якщо ви за вихідні встигаєте з'їсти вагон і маленький візок мандаринів, то у нас є класний спосіб, як легко і швидко очистити фрукт. Потрібно всього лише зрізати верхню і нижню шкірку фрукта, не торкаючись м'якоті, а потім розірвати її, потягнувши в різні боки.

Як додати блиску

Якщо вам недостатньо блиску на новорічній ялинці, то це можна виправити. Ви можете додати на дерево ще одну гірлянду, але більшого або меншого розміру в порівнянні з тією, що вже використовували. Так ялинка буде здаватися об'ємнішою і трішки чарівнішою, ніж була раніше.

Як врятувати ялинку від тварин

Тим, у кого вдома проживають наші пухнасті брати менші, знайомі постійні завали ялинки, а також зняття з неї іграшок, незалежно від висоти їх розташування. Це питання можна вирішити, навіть не приклеюючи ялинку до стелі. Вам потрібно всього лише повісити на нижні гілки цікаву і безпечну іграшку для тварини. Тоді ваш хвостатий друг перестане на неї залазити і залишить в спокої інші прикраси. Щоб іграшки не постраждали, краще купувати їх в пластиковому вигляді, а скляні радянські краще залишити на пам'ять.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *