Незвичайні будинки по всьому світу: від печерних жител до будівель на деревах

Ось, наприклад, будинок у формі туалету, розташований в 46 км на південь від Сеула. Мрія сантехніка.

Будинок-літак в Лівані. Творець є шанувальником лайнера А380.

Незаконне будівництво зеленої зони нагорі 19-поверхового житлового будинку в Гуанчжоу. Було виявлене владою у 2012 році, але власника досі знайти не вдалося, інформує Ukr.Media.

Екологічний будинок — сонячний годинник, причому 3-вимірні. Франція, 4 серпня 2011.

Так виглядає будинок всередині. Він встановлений під певним кутом відповідно до руху сонця, щоб забезпечити тінь і оптимальну температуру в кімнатах.

Ось такий незвичайний квартал з 70 купольних будинків був побудований в Джок'якарта (Індонезія) для сільських жителів, які постраждали від землетрусу.

Тут живе любитель тварин. Будинок-крокодил в Абіджані, Кот-Д'івуар, 11 вересня 2008.

Хатина в лісі на півночі Швеції

Антикризовий варіант будинку. Зроблений з бамбука, пластикових мішків і простирадла, важить будинок близько 60 кг. Серед явних недоліків є і перевага — повна незалежність від місця проживання. Сьогодні — тут, завтра — там.

Будинок-скеля в Мексиці у 80-ти км від кордону з Техасом. Точніше, стіни тут звичайні, а скеля є дахом будинку. Рішення для сміливих.

11. Ще один антикризовий варіант, будинок — футбольний м'яч. Ціна питання — $15 000.

Незвичайний будинок-піраміда на півночі Лівану.

Високі ціни на оренду житла в Пекіні змусили наступного винахідника побудувати собі пересувний будинок-яйце. Матеріали прості: бамбукові смуги, сталева арматура, гідроізоляція, мішки з тріскою і насінням трав, а також одна сонячна батарея. Будівництво обійшлося в 965 доларів.

Елегантне незаконне будівництво поруч з роботою. Два будинки на даху заводу в місті Дунгуань, провінція Гуандун.

Будинок з каменю, який спорудив собі бразильський садівник в нетрях Сан-Паулу.

Вікна то на північ, то на південь. 73-річний будівельник побудував цікавий будинок в 100 км на північний схід від Праги, 7 серпня 2012. Його можна обертати навколо осі, а також регулювати висоту будівлі, змінюючи за бажанням вид з вікон.

Ось так виглядає цей будинок зовні.

Еталон точкової забудови або явний претендент на найвужчу будову в світі. Будинок між двома будівлями у Варшаві, Польща. Ширина — 92 см.

Це помешкання невеликої громади мормонів унікальне. Сучасні будинки буквально вирізані в масивній скелі пісковику, яка знаходиться в пустелі на південь від Моаб в штаті Юта. Це місце неофіційно називається «Скеля», і воно з'явилося близько 35 років тому. Його засновником є Роберт Дін Фостер, який задався метою створити безпечне віддалене житло для полігамної громади далеко від християнського співтовариства.

Будівництво йшло в кілька етапів: спочатку в скелі створювали печери, підриваючи динаміт, а потім приступали до фінішної обробки, заводячи туди воду, електрику, інтернет і багато іншого.

Будинок, побудований на скелі на річці Дріна в Сербії, в 160 км від Белграда. Ідеальне місце для возз'єднання з природою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *