Небезпечні дзвіночки, які видають у людині поруч з вами психопата

Психопат може здаватися цілком нормальною, навіть чарівною людиною. І далеко не завжди його поведінка асоціальна — навпаки, він може бути поважаним і успішним професіоналом. Але водночас виявляються такі риси, як відсутність співчуття і каяття, брехливість, зацикленість на собі та ще багато чого неприємного. Ці люди спритні і далекі від кінематографічних кліше. Але їх все ж таки можна розпізнати, підключивши спостережливість, інформує Ukr.Media.

Його чарівність нещира

Подібно до актора, який виконує безліч ролей, психопат одягає на себе те, що фахівці називають "маскою нормальності", що здається навколишнім приємною і привабливою. Така людина є загальновизнаною душею компанії, вона зазвичай подобається всім. Психопат просто впливає на навколишніх з метою домогтися їхнього розташування, щоб легше було надалі маніпулювати.

У психопата підвищена самооцінка

Психопати часто вважають, що вони набагато розумніші та впливовіші, ніж насправді. Вони люблять пристосовуватися до успішних людей, оскільки це підвищує їх власний статус. Психопати вважають, що заслуговують кращого ставлення, ніж решта. Їхнє гіпертрофоване почуття власної важливості часто призводить до того, що "маска нормальності" дає тріщину. Якщо їм здається, що ви не приділяєте їх статусу належної уваги, вони можуть заподіяти вам біль.

Їхній образ та одяг завжди ідеальні.

Психопатів можна розпізнати за зовнішнім виглядом. Вона або він практично завжди будуть ідеальними, чудовими, винятковими та холодно відстороненими. "Одяг досконало виглядає" — це часто, але не завжди, ознака, особливо у тих, хто швидко просувається соціальними сходами.

У психопата є звичка порушувати правила

Якщо ваш знайомий суворо дотримується встановлених правил, він малоймовірно схильний до даного відхилення. Психопати не люблять підкорятися законам і зазвичай вважають себе вищими за будь-які правила. Можливо, саме тому близько 25% чоловіків-в'язнів проявляють риси психопатів. Проте багато з них уникають ув'язнення, але при цьому порушують закони і не відчувають ніяких докорів сумління з цього приводу.

У них награна міміка

Міміка може бути живою і підлаштовується під ситуацію та співрозмовника. Якщо психопату від вас щось потрібно, то це буде контакт віч-на-віч і максимальна залученість. При цьому самі емоції маловиражені. Причина — людина їх не відчуває, а штучно грає. Насправді з міміки та жестів виявити психопатів складно, оскільки вони навчилися підлаштовуватися під навколишній світ і з легкістю відбивають все що завгодно, аби підкорити собі людину.

У психопатів чудове вміння маніпулювати

Ці люди вміють тонко маніпулювати, граючи на почуттях, які самі не відчувають. У психопатів справжній талант до маніпуляцій. Вони можуть "змусити" людину відчути до них те, що б їм хотілося. Можуть зробити так, щоб до них одразу виникла симпатія та довіра, "ніби знайомі сто років".

У них холодна посмішка

Міміка тут грає важливу роль для того, щоб зачаровувати. Це зброя та спосіб полювання для них. Як її відрізнити від посмішок звичайних людей? Якщо будете в цей момент у контакті зі своїм тілом та почуттями, то є ймовірність, що відчуєте холод. Тому що посмішка психопата завжди холодна. Там немає тепла та мурашок, оскільки природні гормони задоволення в мозку у цієї людини не виробляються, і це лише навчений механізм м'язів обличчя. Тільки так можна відчути правду та усвідомити, хто перед вами. На жаль, цим знанням важко скористатися, коли людина зачарована.

Йому недостатньо одного партнера

Психопат не вміє будувати близькі, щирі стосунки. Він швидко насичується та вирушає на пошуки нових пригод. Це не означає, що він одразу кине набридлу жертву, такі люди вміють поєднувати відразу кілька романів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *