Не виходить відмити жир у холодній воді: ці п’ять бабусиних порад вам допоможуть

Посуд ми звикли мити, звичайно, в гарячій воді: так легше розчиняється жир і знищуються бактерії. Але найчастіше у мешканців України у будинку чи квартирі гарячу воду відключають, а нагріти її нема де. Тому доводиться викручуватися та згадувати способи, якими раніше користувалися наші мами та бабусі, інформує Ukr.Media.

Здавалося б, холодна вода — не проблема для посуду, якщо є мийний засіб. Але навіть засоби для миття посуду не завжди хороші в цій ситуації: у холодній воді вони погано «працюють» і залишаються на посуді. Тому, якщо немає гарячої води, посуд мити краще натуральними засобами.

Сода для миття посуду

Перше, що спадає на думку — взяти звичайну харчову соду. Так робили наші бабусі, отже, це працює. Сода чудово справляється з жиром за рахунок того, що дає слабку лужну реакцію. Потрібно намочити посуд водою, посипати содою та потерти, а потім змити.

Гірчиця для миття посуду

Не гірше за соду справляється з жиром гірчичний порошок. Гірчицю можна використовувати, так само як соду, а можна додати до порошку трохи води і приготувати густу пасту — такою користуватися буде зручніше.

Борошно для миття посуду

Немає соди, немає гірчиці — беріть муку. Іноді радять брати саме житнє борошно, але, як показує практика, звичайне пшеничне теж цілком підійде. Достатньо присипати борошном жирну поверхню (мочити не потрібно) і потерти її — борошно вбере жир. Після змийте все під водою.

Господарське мило для миття посуду

Ще один варіант, як мити посуд у холодній воді — використовувати звичайне господарське мило. Воно також має антибактеріальну та знежирювальну дію. Милом можна намилювати губку, а можна подрібнити його та розчинити у воді.

Зола для миття посуду

Незвичний спосіб миття посуду і більше підходить для сільського будинку, ніж для квартири, але цілком виправданий, якщо під рукою більше нічого не підходить. Зола працює так само, як і сода — це теж луг. Трохи золи потрібно насипати в жирний посуд і потерти, а потім добре змити жир та бруд водою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *