Навіщо досвідчені господині кладуть свій телефон на ваги у продуктовому магазині

Зараз багато людей звикли купувати в мережевих супермаркетах, де є практично все — від продуктів і готової їжі до побутової хімії та господарських товарів. Там же купуються овочі та фрукти. Найчастіше їх перед покупкою потрібно самостійно зважити на електронних вагах у торговому залі. Після цієї процедури нам видається штрих-код для оплати товарів на касі, інформує Ukr.Media.

Тут є одна проблема. Люди, повернувшись додому з магазину, можуть зважити ці самі овочі та фрукти на своїх кухонних вагах. І там цифра буде зовсім іншою — меншою, ніж та, що була в супермаркеті. Все тому, що магазинні ваги часто мають похибку.

Звичайно, невелика різниця не дуже критична. Але якщо ви купуєте дорогий продукт, то переплата за цю вагу буде відчутною.

Виявляється, досвідчені господині мають один лайфхак, який дозволяє перевірити точність ваг у магазині. Для цього жінки розміщують на них свій смартфон. Його вагу вони наперед визначають на своїх кухонних вагах. Таким чином, знаючи цифру, жінки перевіряють, чи вона відповідатиме їй на магазинних. Якщо ні, то нескладно здогадатися, що овочі з фруктами будуть зважені неправильно.

Що ж робити? Насправді у багатьох супермаркетах біля кас є контрольні ваги. Їхня точність завжди набагато вища, ніж у тих, що стоять у залі. Про всяк випадок їх теж можна перевірити за допомогою смартфону, а потім зважити на них овочі та фрукти.

Звичайно, замість смартфона можна використовувати будь-який предмет — гаманець, ключі. Головне, щоб вам була відома його точна вага. Однак смартфоном перевіряти точність ваг набагато простіше і зручніше. Так що, скористатися цим лайфхаком дійсно варто.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *