Навчальний посібник по складанню простирадла на резинці

Хто любить складати величезне простирадло після прання, той, певно, пізнав якусь неймовірну таємницю з приборкання цього «норовливого звіра» постільної білизни. В дійсності і прасування, та подальше складання, викликає часом чимало негативу і, просто кажучи, дратує… Але робити щось треба! Складати треба! Зціпивши зуби, ми витрачаємо на це час і сили, у той час як… В той час як одна домогосподарка по імені Террі Метц (Terri Metz) придумала геніальний спосіб скласти простирадло за одну хвилину і заодно повеселити всю родину (і, звичайно, своїх шанувальників ), інформує Ukr.Media.

Це настільки просто, що в якийсь момент замислюєшся – а чому не ти перший це придумав?! Напевно, тому що це нестандартно і несерйозно… Але як корисно буває посміятися від усього серця! А якщо це ще і з практичної точки зору корисно – значить, способу немає рівних! Отже, відкриємо ж таємницю за сімома печатками…

Першим ділом вам треба покласти простирадло на підлогу прорізом вгору. Слідом потрібно встати в простирадло, засунути одну ногу в один нижній кут простирадла, другу – в другий. Потім сідаємо і те ж саме робимо і з руками, тільки вгорі. Потім, в прямому сенсі слова, падаємо на підлогу, утримуючи руки і ноги в тому ж положенні «зірки». Наступний етап ще більш геніальний: піднімаємо ліву руку і ліву ногу і акуратно перевертаємося з простирадлом на бік, «ховаючись» ним. Потім обережно висуваємо руки і ноги, встаємо і складаємо отримане простирадло двічі навпіл. Все!

А ось і те найсмішніше відео Террі, в якому вона досить наочно демонструє самий простий і самий кумедний спосіб скласти простирадло за хвилину:

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *