Наречена дізналася, що наречений зраджує її, і помстилася всім невірним чоловікам — поради жінки з трьох правил розкриють кожного зрадника

Американка готувалася до весілля і не підозрювала, що наречений вже давно морочить їй голову, але, дізнавшись про зраду, не розгубилася. Наречена не стала зосереджуватися на дрібницях і помстилася відразу всім невірним чоловікам, склавши інструкцію по розкриттю явних ознак обману. З таким керівництвом не залишиться шансів навіть у самих хитрих конспіраторів, інформує Ukr.Media.

Дівчина на ім'я Девін Аллен з США думала, що знайшла чоловіка своєї мрії і навіть планувала з ним весілля, але одна безглузда випадковість відкрила їй очі на правду. Протягом усього часу бойфренд був не тим, за кого себе видавав.

"Ми були разом шість років, і за півтора місяця я дізналася, що він зраджував мені останні шість місяців".

Девін могла б ніколи не дізнатися про обман партнера, але допоміг збіг обставин.

"Його текстові повідомлення випадково синхронізувалися з моїм ноутбуком, і в ніч, коли у нього була парубоцька вечірка, я побачила, що він відправляє моїй подрузі такі ж СМС з визнаннями у коханні, як і мені. Буквально. Просто копіював і вставляв їх".

Девін зізналася, що і раніше підозрювала хлопця в невірності, коли знайшла в його телефоні відверте відео за участю іншої дівчини, але тоді бойфренду вдалося виправдатися.

"Він сказав, що його друг прислав йому це відео, щоб похвалитися своєю колишньою подружкою. Звичайно, я йому повірила і не попросила ніяких нових пояснень".

Побачивши СМС, наречена вирішила, що більше не дасть себе обманювати, і розірвала стосунки з бойфрендом. Як тільки вона відійшла від шоку через весілля що зірвалася, Девін стала допомагати іншим. Дівчина опублікувала в TikTok гайд, як розпізнати зрадника.

Деякі з методів можна назвати традиційними, але кожен з них так чи інакше пов'язаний з її особистим досвідом.

Хлопець Девін давав чимало родючого ґрунту для її майбутнього контенту. За словами дівчини, одного разу друзі застали бойфренда в барі, коли він ніжно гладив ногу іншої дівчини. Герою вдалося втекти швидше, ніж це побачила його наречена яка прийшла пізніше.

"Я не стала влаштовувати скандал, вирішила, що це дрібниця, що можна не звертати уваги, і воно не варто сварки. Зараз я розумію, що, якщо чоловік відверто звертає увагу на інших дівчат, потрібно бігти".

Другим серйозним тривожним дзвінком для дівчини стала реакція бойфренда на будь-які її спроби пролити світло на дивну поведінку майбутнього чоловіка.

"Як тільки я намагалася запитати його про щось особисте, він говорив, що я за ним шпигую. Мало того, він стверджував, що не може одружитися з кимось, хто йому не довіряє. Спроба звинуватити в недовірі на рівному місці — майже завжди ознака зради".

На цьому історія Девін не закінчилася: одного разу, за її словами, вона попросила колишнього відвезти її в лікарню з-за поганого самопочуття, але хлопець відмовив, пригадавши їй сварку, яка відбулася напередодні.

"Я пів години просила його залишити гру в гольф і відвезти мене в лікарню, але на половині шляху він просто зупинився і на 45 хвилин пішов поїсти, поки я просто сиділа в машині. У лікарні він продовжував наполягати, що я прикидаюся, навіть коли мені ставили крапельницю. Я зрозуміла: якщо хлопець не піклується про вас і відверто ігнорує, швидше за все, у нього вже з'явився хтось інший".

На думку Девін, ці три простих правила, які вона також озвучила у своєму TikTok, допоможуть швидко розпізнати брехуна і не залишитися з розбитим серцем.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *