Найважливіше, що ви забуваєте мити у ванній кімнаті

Від ранкового душу до макіяжу наші ванні кімнати є одними з найбільш часто використовуваних і наповнених мікробами кімнат у наших будинках. З такою великою щоденною та щотижневою діяльністю важливо не відставати від регулярного графіка прибирання ванної кімнати, інформує Ukr.Media.

Експерт з Університету Арізони, доктор Келлі Рейнольдс, рекомендує чистити ванну кімнату принаймні раз на тиждень, зосереджуючись на рушниках, душі та ванні. Ці поверхні є домом для деяких найбільш небажаних колоній грибків та бактерій, тому важливо регулярно боротися з ними, щоб запобігти шкірним та респіраторним інфекціям.

Ви повинні чистити йоржик для унітаза

Попри те, що ми знаємо, наскільки вони брудні, більшість людей все ще зберігають свої брудні туалетні щітки поруч із щойно вимитим туалетом.

Можливо, це не дивно, але ваша щітка для унітаза може містити досить неприємні речі. Крім загального фактора "неприємності", пов'язаного з їх очищенням, туалети і туалетні йоржики покриті мікробами, такими як сальмонела, кишкова паличка, стрептокок і навіть паразитами.

Бактерії розмножуються і поширюються швидше, ніж будь-що інше на планеті; за даними Тихоокеанської північно-західної національної лабораторії, популяція бактеріальної колонії майже подвоюється кожні 4-20 хвилин. Це означає, що навіть якщо ви очистите та продезінфікуєте всі стіни та поверхні вашої ванної кімнати, залишення брудної туалетної щітки на підлозі призведе до повторного поширення бактерій. Всі ці мікроби будуть рознесені протягами і краплями води.

Дезінфікуйте йоржик кожні 2-3 тижні

Дезінфекція туалетної щітки — найкращий спосіб уникнути повторного потрапляння бактерій у чисту ванну кімнату. Якщо можете, спробуйте дезінфікувати туалетну щітку після кожного використання або дотримуйтесь щотижневого розкладу, якщо ви використовуєте її часто. Цього має бути достатньо, щоб не допустити появи шкідливих патогенів. На щастя, для дезінфекції унітаза не потрібні спеціальні хімікати, достатньо відбілювача, теплої води та великого пластикового відра.

Щоб створити дезінфікуючий розчин, рекомендуємо змішати 5 столових ложок (близько 1/3 склянки) відбілювача на 3,7 л теплої води. Потім розмішайте розчин відбілювача щіткою для унітаза і покладіть її у відро, щоб вона просочився відбілювачем принаймні хвилину, що зазвичай достатньо, щоб знищити всі мікроби. Звичайно, ви можете залишити йоржик вбиратися стільки, скільки хочете, але майте на увазі, що розчин відбілювача не буде настільки ж ефективним після 24 годин перебування. Потім обережно струсіть зайву рідину і, якщо дозволяє погода, дайте відру та щітці висохнути на сонці, перш ніж переносити їх назад у ванну.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *