Мудра цитата Карла Маркса, яка мотивує

Іноді нам бракує мотивації у повсякденному житті. Можливо, ви хочете більше працювати. Або хочете почати сидіти на дієті. Можливо, хочете почати читати книги або займатися спортом. Але мотивації дуже мало. Особливо рівень мотивації страждає, коли ми лише починаємо. Адже перші спроби найчастіше йдуть зовсім не за планом. І нам здається, що все дуже складно. Руки опускаються і мотивація зникне. Тому так корисно прочитати цитату Карла Маркса, щоб знайти ту саму мотивацію, інформує Ukr.Media.

"Кожен початок важкий, — ця істина справедлива для кожної науки".

І не тільки для будь-якої науки, а для будь-якої справи. І це дуже важливо пам'ятати. Початок — це найскладніше. Головне — пережити це, а далі піде набагато простіше.

Якщо ви хочете менше їсти, то перші дні будуть найскладнішими, ви дуже сильно захочете їсти. І можете кинути цю витівку. Але пам'ятайте, що початок це найскладніше. Потрібно перебороти себе, кілька перших днів, і далі буде набагато краще та простіше. Багато людей цього не знають, тому думають, що так складно буде завжди. Тому й кидають свої починання.

Це як і керування машини. Перші кілька подорожей були складними. Потрібно бути уважним, їхати повільно, багато думати. Якби кожна поїздка була такою, то водіїв точно було б менше. Але людський мозок швидко навчається. І ось через кілька поїздок, кілька тижнів, людина вже їздить автоматично.

І так у всьому. Будь-яке ваше починання буде складним. І тільки згодом воно стане простішим. Тож не опускайте руки.

Тому важливо пам'ятати, що потрібно спочатку гнатися за досвідом, а не за результатом. Наприклад, людина почала займатися спортом. І не треба одразу з перших днів гнатися за рекордами та показниками.

Потрібно просто намагатися. Спочатку звикнути хоча б ходити до спортивного залу в той самий час, без пропусків. Потім приділяти увагу техніці. Можливо харчуванню. Тобто потроху занурюватися в цю тему.

Якщо гнатися за результатами і не отримувати його спочатку, мотивації буде значно менше. Тому намагайтеся набирати досвіду, в першу чергу. Адже саме досвід спрощує процес. І тоді вам стає не так складно. Тоді ви можете робити те, що задумали. Тоді й мотивації дедалі більше.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *