Літак летів на висоті 13 км, коли в ньому несподівано стало на одного пасажира більше

Команда бортпровідників рейсу TK538 авіакомпанії Turkish Airlines змушена була перекваліфікуватися в акушерів, коли у вагітної жінки почалися родові перейми. Такого повороту подій ніхто не очікував — дівчина по імені Нафд Діабі перебувала лише на 28-му тижні і сама чимало здивувалася, коли її дочка несподівано попросилася на світ. Все-таки тісний салон авіалайнера і 13 км над землею не найкращі умови для пологів, інформує Ukr.Media.

На щастя для Нафд стюардеси проходять відповідне навчання і вони негайно прийшли на допомогу майбутньої матусі. Вже кого-кого, а їх не бентежить ні висота, ні інші труднощі. Ледве вони помітили, що жінка корчиться від болю, як одразу стало ясно — пологи починаються. І часу на обговорювання, не кажучи вже про повернення в аеропорт не залишилося.

Пологи не були легкими, але з урахуванням специфічної ситуації і відсутності необхідного лікарняного обладнання пройшли досить успішно. На світ з'явилася дівчинка, яку назвали Кадижу (Kadiju). І, що найдивніше, вона виявилася повністю здоровою!

Мамі довелося гірше, але завдяки допомозі всієї команди стюардес і деяких пасажирів вона благополучно дотерпіла до посадки. Нафі вилетіла з столиці Гвінеї міста Конакрі поодинці, а приземлилася в Буркіна-Фасо з донькою на руках, після чого була госпіталізована. Життя матері і дівчинки нічого не загрожує.

Малятко Кадижу стало однією з небагатьох дітин, у яких в документах про народження офіційно зазначено, що вона з'явилася на світ у міжнародному просторі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *