Лист, який облетів інтернет і надихнув тисячі жінок

Дуже часто, коли люди розлучаються, вони відгукуються про своє колишнє подружжя з обуренням. Адже вважається, якби не було претензій, не було б і розлучення, інформує Ukr.Media.

Але одна жінка, яка пережила дуже важкі психологічні моменти під час розлучення зі своїм чоловіком, зуміла знайти виключно хороші моменти. Свою подяку чоловікові вона висловила у відкритому листі.

“Дорогий мій, колишній чоловік. Сьогодні, нарешті, закінчилися мої п'ятнадцять років життя з тобою. Як бачиш, свій термін я відмотала повністю, від розпису в Загсі до мого підпису на шлюборозлучному процесі.

Тепер я виходжу на свободу з чистою совістю. І, наостанок, хочу донести до тебе свою щиру подяку за все те, що ти мені дав.

1. Завдяки тобі я навчилася стійко переносити різні життєві негаразди, такі, як втрата ключів, грошей, мобільника. Я завжди сама знаходила вихід у будь-якій ситуації, щоб зберегти твої чутливі нерви.

2. Завдяки тобі я навчилася робити уколи. Так вийшло, що діти хворіли, викликати медсестру на будинок не представлялося можливим, а ти від виду шприца падав в обморок… І мені довелося самій набратися мужності і колоти беззахисні попки непохитною рукою. А потім ще приводити до тями тебе.

3. Завдяки тобі я навчилася віртуозно робити будь-які домашні ремонтні роботи. Приколоти полички – не проблема. Поміняти зливну трубу під раковиною – нікчемна справа. Тобі на це ніколи не вистачало ні часу, ні сил. Тому мені довелося самій вивчати такі непрості гаджети, як викрутка, розвідний ключ, молоток. Зате тепер я не боюся залишитися без чоловіка.

4. Завдяки тобі я навчилася вести переговори з ЖЕКами, розбиратися з Даішниками, платити штрафи, писати пояснювальні листи. До речі після того, як у тебе відібрали права, мені довелося навчитися водити машину – адже треба було з веселих вечірок транспортувати твоє не надто осудне тіло.

5. Завдяки тобі я маю дуже гарну підтягнуту фігуру – адже я постійно перебуваю в русі – то сумки з продуктами волочу додому, то з лопатою на плечі весь город перекопаю, тому що у тебе в цей момент судома звела п'ятий палець на лівій нозі і встати з дивана ти не можеш.

6. Завдяки тобі я освоїла кілька професій – адже треба було хоч комусь в нашій родині заробляти гроші.

7. Ну і за що я дійсно вдячна тобі, що ти все-таки пішов від мене, втомившись від тотального нерозуміння своєї тонкої натури. Пішов, голосно грюкнувши дверима. І, мабуть, тому не почув зітханне полегшення, що вирвася з моїх грудей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *