Квітуча пустеля Анза Боррего – краса природи не знає меж

Багато американців знають про те, що на кордоні США (Каліфорнія) і Мексики існує унікальний національний парк Анза-Боррего. Даний парк називають не інакше, як Квітуча Пустеля. Це надзвичайно загадкове місце, і зараз ви зрозумієте чому, інформує Ukr.Media.

По-перше, це другий за величиною парк США і він займає територію площею 2400 квадратних кілометрів.

По-друге, раз у році тут відбувається справжнє диво. Дев'ять календарних місяців в каліфорнійській пустелі панує спека і повна відсутність всякої живності. Грунт настільки висихає що, здається, ніби тут ніколи не з'явиться жодної рослинності.

Але в лютому починає творитися щось неймовірне! За кілька днів раптових і рясних дощів навколишня природа, як птах Фенікс відроджується з пороху й попелу!

Весь парк перетворюється не просто в зеленіючу рівнину, але в справжній квітник, причому самих прекрасних квітів. Цей феномен відомий всім туристичним агентствам в світі, тому регулярно в квітучу пустелю Анза-Боррего приїжджають десятки тисяч туристів. Райський куточок цвіте протягом трьох місяців, і потім, немов за помахом чарівної палички все засихає, вмирає і розноситься вітром.

Знову дев'ять довгих місяців буде млява пустеля, яка неодмінно закінчиться новим розквітом чудових квітів. І так з року в рік. Якщо комусь пощастить побувати в цьому загадковому, унікальному і квітучому місці пустелі, він назавжди запам'ятає чудовий природний феномен. Пропонуємо подивитися фотографії парку Анза-Боррего.

Фото пустелі Анза-Боррего

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *