Кроки, які варто зробити жінці після 40, якщо вона самотня

Дивно, але жінок 40+ і старші, що залишилися самотніми, чимало. Іноді це тому, що вони не знайшли свою другу половинку, або відносини, які вони мали, не виправдали очікувань. Розставання, розлучення — і ось вони знову самі. Що робити, коли опиняєшся на самоті, інформує Ukr.Media.

Перше, вирішіть, чи дійсно вам потрібен чоловік поряд. Молодь часто відмовляється від стосунків на користь кар'єри, але після 40 років ви маєте більше досвіду, щоб розібратися у власних бажаннях. Під впливом суспільної думки дехто шукає партнера або вибирає самотність, але важливо знайти власне бачення цього питання. Якщо ви вирішили, що поруч має бути чоловік, тоді читайте далі.

Друге, піклуйтеся про свій зовнішній вигляд. Деякі жінки після 40 менше уваги приділяють собі, але жіноча сила — у зовнішній привабливості. Зберігайте баланс: не переборщіть із макіяжем чи занадто відвертим одягом. Пам'ятайте, що зовнішність — це те, що спершу привертає увагу чоловіків.

Третє, будьте активніші. Багато жінок після 40 не роблять перші кроки, звикнувши, що це чоловіки мають проявляти ініціативу. Але цінність жінки в очах чоловіків може падати з віком. Тому важливо самій бути активною: більше спілкуватися, частіше знаходитися в місцях знайомств. Це час забути про минуле і почати діяти незалежно, інакше ризик залишитися на самоті збільшується.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *