Коли на виписці дівчині вручили згорток з дитиною, вона відразу зрозуміла, що це не її немовля

Ця історія сталася в одному із пологових будинків, де народжувала звичайна дівчина. Її пологи пройшли успішно і молода мама вже готувалася до виписки. Їй вручили дитину, вона глянула в згорток і її серце на хвилину ніби пропустило удар. Вона зрозуміла, що це не її немовля, інформує Ukr.Media.

Вистачило лише побіжного погляду, щоб у цьому переконатися. Під дверима пологового будинку очікував радісний чоловік, сім'я з шампанським… Що ж робити? Обернувшись до медсестри, вона заявила, щоб їй терміново повернули її дитину. Адже вона народила дівчинку, а в неї на руках був хлопчик!

Вже почала було злитися медсестра зблідла, пробурмотіла вибачення, схопила дитину і втекла за головним лікарем. Через кілька хвилин породіллі віддали її справжню дитину. Перед нею ще раз вибачилися: як з'ясувалося, чужий хлопчик точно так же готувався до виписки, як і її донька. Однак за ним ніхто не приїхав: мама відмовилася від нього, так що незабаром малюка направлять в будинок маляти.

Не сказавши ні слова, молода матуся взяла доньку на руки і пішла. Її радісний і святковий день був затьмарений. З голови ніяк не виходив той малюк, від якого відмовилися прямо на день його народження. Не витримавши, вже до вечора дівчина, яка тільки-тільки народила, розплакалася. Чоловік запитав, у чому справа, і вона все йому розповіла.

Кілька тижнів тому вся родина знову зібралася біля дверей пологового будинку. Вони вирішили повернутися за тим самим хлопчиком, від якої відмовилася його мама. Там були невимовно раді: нікому не хотілося відправляти малюка в будинок малятка, прирікаючи його, тим самим, на сирітське життя. Так у хлопчика з'явилася нова сім'я.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *