Колесо життєвого балансу – вправа на 1 хвилину

Життя будь-якої людини складається з різних аспектів: фінанси, здоров'я, любов, відпочинок і т. д. Дуже важливо намагатися дотримуватися балансу у всіх напрямках. Інакше за вас це зробить Життя, інформує Ukr.Media у світі.

Багато працювали – захворієте і отримаєте вимушену відпустку, не стежите за здоров'ям – рано чи пізно доведеться звернутися за допомогою до медиків.

Що стосується самої вправи, то вона досить відома, але особисто Ви, читач, коли її робили в останній раз? І робите Ви її щомісяця?

Давайте ще раз разом пригадаємо, як виконувати цю вправу.

Візьміть аркуш паперу і перемалюють на нього колесо з картинки до цього посту. Тепер оцініть свої успіхи в кожній сфері за шкалою від 1 до 10. А потім з'єднайте позначки ваших успіхів лінією по колу.

В результаті отримаєте своє персональне Колесо Життя, а разом з ним і розуміння, чого особисто вам потрібно приділити більше уваги, а що – менше. В яких областях у вас дисбаланс.

До речі, не впадайте у відчай, якщо у вас ні в одній шкалі немає оцінки в 10 балів. Зазвичай оцінка 10 – це ознака того, що незабаром людину чекає в цій сфері якісно нові зміни, переоцінка цінностей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *