Жіночі недоліки, які дуже подобаються чоловікам

Бути "Леді Досконалістю" непросто, та й не потрібно. Психологи впевнені, що маленькі жіночі недоліки дуже подобаються чоловікам і часто виглядають чарівними, інформує Ukr.Media.

Звичайно, мова не йде про патологічну ревнивість (хоча, може, комусь подобається і таке), злість і агресивність, але іноді те, що жінки вважають очевидним мінусом, протилежною статтю сприймається як найбільш зворушлива риса.

Забудькуватість

Те, за що жінок так лаяли в школі, може виявитися величезним плюсом у відносинах. Забудькувата дівчина не переживає через пропущене привітання з річницею, легко відпускає образи. Вона і сама часто не пам'ятає, чому сталася сварка.

Це ж справжній подарунок для чоловіка! Правда, кохана жінка може забути прийти на побачення вчасно, оплатити інтернет або привітати свекруху з днем народження, але хіба це так важливо?

Неохайність

Звичайно, в межах розумного! Жити з бруднулею навряд чи хтось захоче. Але якщо до побуту дівчина ставиться легко, для чоловіка вона стає куди привабливіше. Ніяких докорів за залишену в раковині тарілку, фантики біля ноутбука або сліди від чашки на столі. Їй все одно: вона хрумтить печивом на дивані.

Чоловік щасливий бути поруч з такою жінкою, адже побут для сильної статі рідко виходить на перший план.

Незалежність

Жінкам з дитинства вселяли, що найпривабливіший образ для чоловіка — "принцеса в біді": та, що не може перенести нічого важче пакета молока, губиться в складних ситуаціях, постійно потребує опіки. Вона виглядає тендітною і беззахисною, поруч з такою дамою легко відчути себе героєм.

Але в реальному житті жити з принцесою утомливо, тому самостійність чоловіки дуже цінують. Не варто приховувати свою силу і твердість характеру, адже з надійним партнером нестрашно опинитися в будь-якій складній ситуації.

Яскраві емоції

Несподівані сльози або гнів чоловіка може налякати, але з віком вони розуміють, що чесна реакція набагато приємніше, ніж замовчування проблеми і несподівана сварка, коли терпіти більше неможливо.

Тому вміння розуміти і висловлювати свої емоції — не недолік, а перевага. З такою дівчиною можна не боятися недомовок і хитрощів, а значить, ніяких маніпуляцій.

Ненависть до дієт і тренувань

Фітоняшки виглядають дуже привабливо на обкладинках журналів, але постійні обмеження, графік і дієти роблять майже неможливими прості радощі життя. Чоловіки вважають за краще радісних дівчат, які ввечері можуть розділити з ним порцію смаженої картоплі.

З такими набагато простіше і приємніше, вони цінують життя, не бояться бути собою і не намагаються підпорядкувати коханого своїм правилам.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *