Жіноча помилка, яка прирікає дівчат на самотність

Немає, напевно, жодної жінки, яка б не мала досвіду невдалих стосунків. Чому одним жінкам вдається швидко знайти свого чоловіка, інші шукають роками, розбиваючи серце знову і знову, інформує Ukr.Media.

Перш ніж пояснимо, що жінки роблять не так, наведемо приклад

Як дівчина обирає автомобіль чи телефон? Вона точно знає, яким він має бути. Дівчина може не знатися на техніці, але критерії відбору у неї є:

  • Гаджет має бути останньою моделлю, а автомобіль — модний.
  • Великий екран телефону та маленькі габарити машини гарантують зручність в експлуатації.
  • Колір — звичайно золотистий, червоний або сріблястий — він повинен гармоніювати з настроєм і викликати приємні емоції.

Коли дівчина приходить у салон за телефоном, але у неї на картці всього половина суми, вона засмутиться. Але швидко прикине, скільки їй потрібно, щоб заволодіти омріяною річчю.

А до чого тут стосунки, скажете ви? Річ у тім, що ця метафора працює і з людьми. Багато жінок, які хочуть познайомитися з чоловіком не знають яким він має бути. Ось і виходить, що вибираючи річ, техніку чи сукню, жінка добре уявляє собі, якими вони мають бути, а ось яким має бути її чоловік мрії, вона одразу сказати не може.

Якщо таких дівчат попросити написати на папері образ того чоловіка, з яким їм захочеться будувати стосунки, постає ще одна проблема. Вони малюють шикарний образ самця, атлета, з гарною зарплатою чи власним бізнесом, симпатичним та добрим, уважним та з почуттям гумору.

І якщо таку даму попросити заглянути собі в гаманець — подумати, що вона може запропонувати цьому успішному красеню. Найчастіше в неї не вистачає якостей, щоб відповідати намальованому образу чоловіка.

Але на цьому моменті сумувати не варто. Тут і починається найголовніше — робота над собою, своїми очікуваннями від чоловіка та пошук ресурсів для змін.

Найпростіше знизити очікування. Так, не мільйонер, але міцний менеджер у солідній фірмі з перспективою зростання. Так, не Аполлон, але ходить у спортзал, стежить за здоров'ям і має гарну посмішку. Він не заробив на квартиру в Італії, але має комфортний котедж у передмісті з басейном.

Але що робити, якщо жінці все ж таки дуже хочеться знайти «принца на білому коні з королівством на додачу»

Відповідь одна — працюйте над собою.

Прокачайте зовнішність і пам'ятайте, що вік це не найголовніше. Красива фігура, здорове волосся, шкіра та зуби приваблюють у будь-якому віці. Та й хто сказав, що вашому принцу може бути лише 20 років? 40-річні принци теж ще ого-го.

Пам'ятайте про те, що як тільки ви відкриєте рота, чоловік забуде про вашу зовнішність. Працюйте над інтелектом, вмінням вести невимушені бесіди, проявляйте мудрість та жіночі якості. Чоловік тягтиметься до тієї, з якою йому цікаво.

Статусні чоловіки готові поєднати своє життя з жінкою, яка не така успішна, але досягла чогось у професії. Вона може бути лікарем, менеджером, та хоч ветеринаром, але любить свою роботу і постійно розвивається у ній. Дівчата, що просиджують своє життя в салонах і нічим не цікавляться, крім розпродажів, чоловікам не цікаві.

І ще одна важлива порада жінкам: не треба боятися, що чоловік піде, якщо ви не запропонуєте йому себе. Якщо він вами зацікавиться, то він не поспішатиме події, а спочатку познайомиться з жінкою.

З самого початку покажіть, що не шукайте легких стосунків на одну ніч. Так ви заощадите свій час, а несерйозні чоловіки вас не турбуватимуть.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *