Жіноча хитрість: перевірені способи керування чоловіком

Можна все життя присвятити пошуку справжнього чоловіка, відповідного вам за всіма параметрами, а можна створити диво-чоловіка з того, якого вже зустріли, розповіли психологи, інформує Ukr.Media.

Суть процесу дресирування як для тварин, так і для чоловіків однакова.

За допомогою спеціальних керуючих сигналів можна навчити підопічного потрібного навику і закріпити його до автоматизму.

Коли цікаво і небезпечно

Як говорив великий філософ Фрідріх Ніцше, чоловікам найбільше до душі ігри і небезпека, тому вони обожнюють жінок — найнебезпечніших іграшок на світі.

Використовуйте це висловлювання зазвичай для свого підопічного, постарайтеся зберігати інтригу в ваших стосунках.

  • Якщо він в грайливому настрої, а вам ніколи, дозвольте йому подуріти з вами, але всього лише кілька хвилин. Потім скажіть, що ви готові продовжити, але трохи пізніше, після того як він виконає потрібне вам доручення.
  • Використовуйте дотики, такі ж, які використовують для тварин — дружнє погладжування, наприклад. А якщо йому подобається, злегка наїжачте шевелюру. Такі прийоми майже завжди діють заспокійливо і позитивно впливають на подальше спілкування.

Не забувайте про поставу: для того, хто намагається домінувати, демонструйте впевненість — пряма постава, розправлені плечі і «гордий профіль»; для особи невпевненої, навпаки, розслабтеся і трохи схиліть голову набік, візьміть його за руку. Цим ви досягнете спілкування на рівних.

Що робити не варто

  • Не варто поспішати. Ефект від першого "уроку" вам захочеться закріпити, а для цього, як відомо, потрібна деяка кількість повторень. Згадайте, ваш чоловік — це не собака і не кінь.

Повторіть урок через кілька днів, потім ще через кілька — ефект неодмінно буде. Ще й на підносі з'явиться круасан зі свіжим маслом або улюбленим джемом.

  • Не переборщіть із заохоченням. До хорошого звикають швидко, і, щоб зберегти позитивний ефект від нагороди, застосовувати його слід з часом все рідше.

Інакше вимагатиме холодного пива або телика хоч до ранку.

  • Не налягайте на заборони і короткий поводок, так ви ризикуєте зародити в вашому «вихованці» думку про втечу.
  • Уникайте грубості, командного тону, зневажливого ставлення, різких і лякаючих дій.
  • Не критикуйте свого чоловіка, якщо він поводиться неналежним чином в суспільстві, не будуйте з себе «матусю», краще проігнорувати такі моменти. І обов'язково заохочуйте — поглядом або дією.

І пам'ятайте, що процес перевиховання освоїть успішно лише той, хто в міру ситий, сповнений сил і енергії. Так що уважно стежте за своїм підопічним, хваліть його і плекайте, але з розумом, не втрачайте з уваги жодну дрібницю.

І не забувайте любити! Любов — це головне!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *