Жінка всю ніч вдихали аромат красивої квітки, не знаючи, що це була небезпечна рослина

Мешканки США побачили прекрасну квіточку і не упустили шанс зробити з рослиною пару фотографій, при цьому вдихаючи її аромат. Після низки сонних паралічів вони пошкодували про це, адже ніхто їх не попередив, що це була за квітка насправді, інформує Ukr.Media.

В кінці червня Раффаела Вейман і її подруга йшли по тротуару, як раптом погляд однієї з них привернула яскрава жовта квітка. Вона буквально поманила дівчат прямо з кущів своїм незвичайним виглядом. Раффаела не розгубилася, підійшла ближче і зірвала рослину, щоб зробити з нею пару фотографій для свого профілю в Інстаграмі.

Вейман і її подрузі так сподобався аромат квітки, що вони вдихали його без зупинки кілька годин, поки не відчули, що з ними відбувається щось дивне.

Раффаела поділилася повчальною історією про те, чому не варто довіряти незнайомим, але красивим і яскравим квіточкам, у себе в тіктоку, де вона зареєстрована під ніком SongsByRalph.

"Ми з найкращою подругою йшли на день народження до приятеля і знайшли цю прекрасну квітку, аромат якої вдихали всю ніч. На вечірці нам обом стало погано, і ми вирушили додому."

Але це був тільки початок. Коли Вейн спробувала заснути, вона вперше дізналася, що таке сонний параліч — стан, при якому тіло «спить», а мозок — ні. В результаті людина відчуває себе паралізованою. Вона не може ні ворушитися, ні говорити, а іноді навіть і дихати. Найчастіше в цей момент відбуваються галюцинації, які неможливо контролювати.

"Я намагалася заснути, але мені снилися дуже дивні сни. Тоді вперше у мене стався сонний параліч."

На ранок стурбовані подруги полізли за інформацією про цю дивовижну рослину в інтернет. Так вони дізналися, що вдихали отруйний пилок квітки, який називається Труба ангела.

"Виявилося, що ця квітка дуже отруйна, і ми, самі того не відаючи, накачали себе токсичними речовинами, як ідіоти", — підсумувала Раффаела.

У список побічних ефектів від взаємодії з квіточкою також входять подразнення дихальних шляхів, сильні запаморочення, блювота і мігрень. Дівчата раді, що дихали пилком недостатньо довго для відвідування нарколога.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *