Якщо жінка плаче. Пам’ятка чоловікам

1. Насамперед спробуйте з'ясувати, чия це плаче жінка. Коли жінка чиясь, втішати її небезпечно. Якщо жінка нічия, візьміть її собі. Тепер, якщо вона продовжить плакати, то буде абсолютно зрозуміло, що це від щастя.

2. Коли плаче ваша особиста жінка, ніколи не залишайте її одну. Бо навколо всі тільки й думають, що вона нічия. Будьте до неї максимально близькі і уважні. Відійдіть не далі, ніж на відстань, де її голос вже не буде чути, і не випускайте з поля зору – використовуйте бінокль.

3. Питання, які не можна ставити жінкам в сльозах:
«Чого ти хочеш?»
«Хто винен?»
«Що робити?»
Відповідь на перше запитання боляче вдарить по гаманцю, а на два останніх – по самолюбству.

4. У відповідь на жіночі сльози не треба нікуди бігти. Не треба нікого рятувати. Не треба нікого карати. Обов'язково з'ясується, що рятувати і карати треба було зовсім навпаки.

5. Практика дарувати сумним жінкам подарунки – хибна. Краще подайте пачку носових хусточок. Запам'ятайте, подарунки треба дарувати тільки веселим жінкам. Так виробляється корисний умовний рефлекс і установка на приємний характер.

6. Якщо ви дотримувалися всі перераховані вище правила, а жінка продовжує плакати при вас і не йде до іншого, значить, вона дійсно потребує вашої втіхи. Продемонструйте їй сумне, але зацікавлене обличчя. Для цього доведеться відкласти бінокль і підійти ближче.

7. Необов'язково прислухатися до того, що говорить крізь сльози жінка. Головне – це зітхати в паузах і ласкаво обіймати між ними.

8. Фігурою вищого пілотажу буде вчасно пущена по неголеній щоці сльоза. У цей момент жінка забуває про власні неприємності і починає злякано втішати вас.

Якщо плаче чоловік. Пам'ятка жінкам.

1. Намагайтеся бути тактовною. Зробіть вигляд, що не помітили стриманих чоловічих ридань.

2. Якщо ридання недостатньо стримані – поплескайте чоловіка по плечу зі словами «Ну, ну!»

3. Якщо чоловік продовжує плакати, перевірте його памперс і дайте цицьку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *