Якою повинна бути розкішна жінка — запам’ятайте ці 5 правил

Вона неймовірно чарівна. Вона знає, чого хоче, і як цього домогтися. Вона впевнено йде по життю, незмінно дотримуючись своїх принципів. З цією воістину розкішною жінкою хочеться дружити, спілкуватися. Та навіть працювати з нею — одне задоволення. Такий образ здається недосяжним ідеалом? Тільки здається, інформує Ukr.Media.

Розповімо про п'ять заповідей, зрозумілих кожному, яким слідує розкішна жінка:

Не сумніватися у своїй привабливості

Психологи не втомлюються повторювати: любов до інших починається з любові до себе. Розкішна жінка добре пам'ятає це просте правило. Для неї впевненість у власній привабливості така ж звична, як і мудра, грамотна турбота про себе. Адже любов — це не сліпе потурання будь-яким сьогоднішнім бажанням, а здатність радувати себе з оглядкою на потреби завтрашнього дня.

Любов до себе робить жінку впевненою. Їй не потрібні підтвердження привабливості від інших, так само як і не мають значення чужі образливі зауваження. Жінки, які не сумніваються у власній привабливості, дозволяють собі найбільшу розкіш в житті — плювати на негативну думку оточуючих.

Не вплутуватися в дурні суперечки

"У суперечці народжується істина", — колись сказав Сократ. Але дуже скоро сам же себе поправив, і суперечці протиставив діалог. Виходить, розмова — ось надійний спосіб знайти вихід зі складної ситуації. Дурні суперечки — марна трата сил, а розкішна жінка знає ціну собі і своєму часу.

Лайлива мова, підвищені тони і з'ясування відносин — все це їй не близько. Розкішна жінка вирішує розбіжності спокійно, не забуваючи про повагу до себе і до інших. І в підсумку бачить компроміс, а не велику сварку. Адже все, на що здатні дурні суперечки — це тільки взаємні приниження, а не вирішення проблеми.

Не лаяти себе за помилки

Непоправні прорахунки чи корисний життєвий досвід? Ставитися до помилок можна по-різному, але розкішна жінка знає: чого не можна робити, так це себе лаяти. Вона ніколи не стане засуджувати себе за один тільки промах, адже це прямий шлях до того, що ми називаємо "роздути з мухи слона", а психологи — "катастрофізацією".

І справді, ми цілком здатні влаштувати справжню катастрофу з однієї помилки. Забули про дану подрузі важливу обіцянку? Час задуматися про те, який з нас поганий друг. Після курсів довжиною в місяць все одно не виходять бухгалтерські звіти? Ну, значить, і займатися цим не варто. Звичайно, такий підхід не призведе до успіху.

Розкішна жінка відрізняє самоаналіз від самобичування. Адже це і справді просто — достатньо не лаяти себе за помилки, а перетворювати їх на вирішувані завдання. Одні за одними, вони вишикуються в сходи до успіху, а це невіддільна частина життя розкішної жінки.

Не копіювати інших

На шляху до самовпевненості і любові до себе часто постає бажання, що виникає не завжди усвідомлено — бути, як хтось. Що поганого, здавалося б, в тому, щоб бачити у видатній особистості приклад для наслідування? Розкішна жінка знає, що саме поняття наслідування — вже шлях у нікуди.

Річ у тім, що, копіюючи когось, ми не лише губимо власну індивідуальність, але і очікуємо від інших людей ставлення до нас як до цього "іншого". Приміряючи чужий образ, забуваємо про розкриття власних достоїнств. Люди, здатні полюбити нашу особистість, тоді просто не зможуть її розгледіти під шарами штучних рис.

Розкішна жінка порівнює себе тільки з собою в минулому — лише для того, щоб з кожним днем ставати кращою у своїй індивідуальності.

Не жити очікуваннями

Джейн Остін одного разу сказала: "Я не вимагаю, щоб люди були милі зі мною, це позбавляє мене від праці подобатися їм". Ця фраза добре відображає ще одну заповідь розкішної жінки — не чекаючи нічого від інших, вона залишає за собою право не відповідати чужим стандартам.

Такій жінці добре знайоме поняття самодостатності. Це не лише здатність ставити цілі, а й розвивати життєві вміння. Розкішна жінка ніколи не покладається тільки на інших, але і не стане наполегливо відмовлятися від запропонованої допомоги. Вона знає, де її слід прийняти, а де краще обійтися самостійно.

Позбутися від очікувань — не те ж саме, що розраховувати тільки на себе. Це здатність розкішної жінки знати собі ціну і приймати допомогу, а не просити про неї.

Виходить, що життєва формула розкішної жінки зовсім не містить складних, недоступних для інших елементів. На словах вона проста і зрозуміла, але вимагає великої роботи над собою. Розкішна жінка приваблива, розумна, самовпевнена, і в першу чергу вірна своїм заповідям — засвоєним один раз і назавжди.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *