Які звички жінок, на думку чоловіків, вказують на недалекість розуму дами

Можна нескінченно довго говорити про стереотипність поведінки дівчат і хлопців. Але є усталена чоловіча думка, що дами, які люблять говорити або робити певні речі, не надто розумні, інформує Ukr.Media.

У всіх нас різні інтереси і захоплення, кругозір і життєвий досвід. Розмірковуючи на тему, розумна або дурна людина перед нами, ми зазвичай порівнюємо її поведінку з найпоширенішими шаблонами.

"Дурна" жінка часто використовує ці фрази

Використання фраз за типом "а я говорила" і "ти всю молодість мою занапастив" часто змушує чоловіка засумніватися, а чи не дурнувата жінка перед ним.

Чоловіків особливо дратує, коли жінки в розмовах починають вживати фрази на кшталт "а я говорила", "я заслуговую більшого", "всю молодість ти мою занапастив" і далі за списком. Основне джерело роздратування викликає нерозуміння. Якщо партнерку щось довгий час не влаштовує, чому відразу не обговорити питання? Навіщо терпіти, а потім докоряти коханого в чомусь? За таку поведінку, хлопці часто вважають таких дівчат не дуже розумними.

Дівчина занадто яскраво одягається

Про жіночий одяг, поєднання кольорів речей, відвертих нарядах є купа найрізноманітніших стереотипів. Один з них цей: якщо дівчина любить вбиратися відверто, це обов'язково означає, що вона легкодоступна і чепуриться спеціально для чоловіків. Друга поширена думка на цей рахунок — тільки "дурні" жінки яскраво одягаються — нібито роблять це для залучення уваги.

Жінка підлаштовується під інших

Багато чоловіків переконані — "плазувати" і підлаштовуватися під іншу людину будуть тільки дурні дами.

Особистісні якості дам для чоловіків так само важливі, як і для жінок те, як поводяться кавалери. Тому багато представників сильної статі переконані: "плазувати" і підлаштовуватися під іншу людину стануть лише дами не дуже розумні. Або ж ті, хто не має власної думки, що теж може говорити про їхню "недалекість".

Дівчина носить забагато прикрас

У більшості чоловіків такий спосіб показати достаток зазвичай не викликає позитивних емоцій. Навпаки, дам, вбраних, немов новорічні ялинки, асоціюють з ворожками або циганками. Чоловіки впевнені: тільки ті жінки, хто не блищить розумом, будуть намагатися великою кількістю прикрас вразити кавалерів або переконати в своєму багатстві.

"Дурна" жінка ніколи не визнає помилок

Тільки недалекі представниці прекрасної половини людства, на думку чоловіків, вперто наполягають на своєму, навіть знаючи, що неправі.

Це дратує чоловіків нарівні з першим пунктом. Не буває так, щоб людина ніколи і ні в чому не помилялася. Тому фраза "я завжди права, навіть коли неправа" представників сильної статі злить ще як. Чоловіки взагалі таку поведінку жінок вважають дурною. Тільки недалекі представниці прекрасної половини людства, на думку кавалерів, вперто наполягають на своєму, навіть знаючи, що неправі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *