Які компліменти жінці не можна робити своєму чоловікові: інакше будуть проблеми

Приємні слова на свою адресу і похвалу люблять не тільки жінки, а й чоловіки. Подібні знаки уваги надають впевненості, зміцнюють почуття власної гідності, піднімають самооцінку. Ось тільки слова для цих цілей треба вибирати акуратніше. Універсальними будуть приємні фрази про традиційні чоловічі якості — силу, розум, твердість характеру. Також доречне захоплення досягненнями в професії, інформує Ukr.Media.

А ось слів "розумниця" і "молодець" краще уникати. Вони ставлять чоловіка в дитячу позицію, адже колись так говорила їм мама або вчитель у школі. Також такі оцінки не дають конкретики — у чому саме молодець?

Не варто зловживати й ласкавими прізвиськами — "зайчик", "котик". Сюсюкання вказує на інфантильність та емоційну незрілість людини, яка у своєму мовленні постійно використовує зменшувальні форми слова. Вживання їх може дратувати.

Також не обирайте для компліментів слизькі теми. Наприклад: "Лисі чоловіки такі привабливі!"

Ще одна серйозна помилка — говорити компліменти, тільки коли хочете щось отримати: "Ти в мене такий щедрий, а мені хочеться нову сумочку". Чоловіки прекрасно зчитують споживчу позицію і розуміють, що в разі відмови можуть зустріти розчарування, образу або злість.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *