Яке місце в літаку найбільш безпечне?

Бронюючи квиток, більшість туристів навіть не замислюється про вибір оптимального крісла. Дізнаємося, які ж місця краще вибирати в літаку, інформує Ukr.Media.

За останні 40 років відбулося не більше двох десятків масштабних авіакатастроф з летальними наслідками. На щастя, такі події — велика рідкість. В основному ж, аварії відбуваються при посадці та зльоті, і тоді виживання багато в чому залежить від того, наскільки безпечне місце в літаку було вибрано.

Відносно цього питання було багато думок, і довгий час вважалося, що найбезпечніші місця ті, які знаходяться в передній частині літака. Але, оскільки провести випробування і перевірити цю теорію дуже дорого, довгий час саме ці місця були найбезпечнішими.

Однак, були проведені дослідження, які показали, що ймовірність вижити при аварії у пасажирів передніх рядів становить всього 49%. Туристи, які сидять в середині салону підвищують свої шанси вижити при аварії до 56%. Місця, які знаходяться у хвості, виявилися найбезпечнішими — 69%. Результати були взяті з розрахунків і статистичних даних. У разі аварійної посадки, перший удар завжди доводиться на ніс літака, а до задньої частини він доходить вже значно амортизованим.

Бронюючи місця в літаку, не варто упускати цей факт. Але, безпека пасажирів також багато в чому залежить від того, наскільки вони уважно слухають інструктаж, як діяти в разі надзвичайної ситуації.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *