Як зрозуміти, що ваш коханий — той самий, а не один із багатьох

Кожна жінка мріє про кохання на все життя і сподівається зустріти щасливу старість з тим єдиним, за яким, як то кажуть, хоч у вогонь, хоч у воду, хоч на край світу, але як визначити, що ваш хлопець — той самий, інформує Ukr.Media.

У вас однакові плани на майбутнє

Ви разом уже рік або близько того, захоплення першого закохання вже розсіялося, але вам все ще цікаво пізнавати один одного. Більше того, ви думаєте про спільне майбутнє, і ваші уявлення про нього зовсім не розходяться. Обом вам хочеться підкорити Еверест, стрибнути з банджі або створити велику сім'ю з купою дітлахів. Навіть просто мріяти та ставити цілі приємно саме з цією людиною. І зовсім не важливо, на якому краю землі ви будете їх реалізовувати. Головне, що разом.

Поряд з ним ви можете бути сама собою

Ще одна перевірка: ви подобаєтеся йому така, яка є, без прикрас, статусу, великого рахунку в банку та дорогих речей. Якщо чоловік милується вами вранці, поки ви ще не нанесли макіяж і не одяглися в ефектне вбрання, значить, він дійсно вас любить. Хоча деякі дівчата соромляться показуватися перед кавалером "не при параді", вони спеціально встають на годину-дві раніше, щоб провести б'юті-ритуали і до пробудження благовірного виглядати на всі 100%. Це означає, що поруч з ними не та людина, інакше б вони не стали прикидатися і не намагалися здаватися кращими, ніж є насправді.

Він надихає вас на розвиток та підтримує

Дуже важлива ознака — це коли поруч з чоловіком ви розвиваєтеся в професійній сфері, а не ковзаєте вниз або залишаєтеся на місці. Росте він — ростете і ви. Зазвичай все працює саме таким чином, і на це потрібно звертати увагу. При цьому добре, якщо він вас підтримує словами та щиро радіє вашим досягненням. А тепер задумайтеся, наскільки ви просунулися у своїх починаннях протягом ваших нинішніх стосунків? Не кинули ж ви те, до чого так довго йшли, заради свого єдиного? Чоловік, який тягне вниз, вам не потрібен!

Він завжди каже, що ви прекрасні

Як зрозуміти, що хлопець — ваша доля? Послухайте його! "Дивовижна", "красива", "чудова", "чарівна" — усі ці слова на вашу адресу. І ви знаєте, що він дійсно так думає! Його очі, що горять, ніжні руки та теплі слова не можуть брехати, чи не так? Неважливо, спортивні штани на вас чи розкішна сукня — для нього ви завжди виглядаєте чудово! Це дорогого варте, бережіть такого чоловіка і не випускайте з обіймів.

Ви не хочете нічого змінити в ньому

Немає нічого поганого в тому, щоб любити людину за її переваги. Однак за умови, що вас не дратують у чоловікові його недоліки (ви навіть знаходите їх милими) і ви не хочете нічого в ньому виправляти. У такому разі ви збігаєтеся з ним на сто відсотків. Мабуть, він у чомусь навіть схожий на вас чи доповнює, роблячи лише краще. Пам'ятайте: людина, яка любить по-справжньому, стає відображенням ваших найкращих якостей.

Якщо у вас збіглися всі пункти, то вам нічого не залишається, як насолоджуватися щасливим життям зі своєю другою половинкою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *