Як зрозуміти по чоловікові, ви для нього кохана жінка або він просто до вас звик

Часом не любов тримає чоловіка поруч, а звичка. Може статися, що він просто звик до своєї партнерки: спільне життя стало для нього звичним, і він не бачить причин для змін. Для жінки ж може бути важливо розуміти, чи продовжують її любити, чи вже просто звикли до неї, продовжуючи стосунки з інерції, без замислу, інформує Ukr.Media.

Чоловік, який любить, шукає можливості проводити час зі своєю коханою. Хоча багато чоловіків цінують особистий простір та самотність для хобі або роботи, коханий чоловік природно прагне компанії своєї жінки. Він із задоволенням проводить з нею час, пропонуючи піти на прогулянку, поспілкуватися або разом подивитися фільм. Якщо ж відносини зведені лише до звички, чоловік може проявляти менше ініціативи та новизни у спільних планах.

Люблячий чоловік шукає способи порадувати свою улюблену жінку, і тут важлива увага до деталей. Так, чоловік, який звик до своєї партнерки, може дарувати подарунки тільки на свята, і то не дуже значні. А от закоханий чоловік буде радувати її і без особливих приводів, просто тому, що захотілося зробити їй приємно. Звісно, це припускає, що в нього є на це ресурси. Але й при скромних фінансах він знайде спосіб виявити свою увагу та турботу — невеличкий подарунок може бути яскравим свідченням його почуттів.

Коли чоловік справді кохає жінку, розмови про закінчення стосунків або розлучення не виникають навіть у жарті чи під час сварки. Хоча деякі чоловіки можуть згадувати це на емоціях, такі висловлювання ніколи не є безневинними. Якщо для нього жінка є справжньою коханою, думки про розставання взагалі не з'являтимуться, і він не буде піднімати це питання у розмовах.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *