Як зовсім перестати гладити постільну білизну: не буде м’ятою і залишиться м’якою

Прасування постільної білизни є неприємним заняттям для багатьох господинь, оскільки займає досить багато часу. Хороша новина в тому, що цю маніпуляцію можна виключити з життя. Адже правильного прання і сушіння часом достатньо, щоб свіжа білизна була розгладженою і м'якою, інформує Ukr.Media.

Прасувати постільну білизну все ж рекомендується, якщо член сім'ї хворий на інфекційне захворювання або в будинку є немовля. В інших випадках можна заощадити купу часу. Експерти дали кілька порад, як прати і сушити постільну білизну, щоб не довелося її прасувати.

Перед пранням вони порадили струсити всю білизну над ванною або на вулиці, якщо це приватний будинок. Ця процедура допоможе прибрати частину пилу. Прати постільну білизну потрібно за температури не вище +60°C, оптимальний температурний режим +40°C. Обов'язково слід обирати віджимання не більше 800 обертів і додавати функцію додаткового полоскання.

Кондиціонер фахівці використовувати не радять. Але якщо він вже дуже подобається, то застосовувати його краще не кожного прання. Річ у тім, що у волокнах скупчуються частинки засобу, через що тканина з часом стає жорсткою і грубою. Замість кондиціонера можна додавати під час прання 50-70 мл оцту, який пом'якшить білизну і прибере залишки порошку з тканини.

Випрану білизну слід витягнути з машинки, добре струсити, розрівняти краї й акуратно скласти в стопку. Її можна залишити просто на пральній машині на пів години. Під власною вагою тканина розпрямиться.

Через пів години постільну білизну потрібно вивісити на мотузку або спеціальну сушарку, ще раз добре розпрямляючи руками всі кути. Важливо також не пересушити білизну. Коли вона висохне, її потрібно скласти в акуратні стопки і прибрати на місце.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *