Як знайти кохання в Мережі: що можна і чого не можна писати у профілі додатків

Для тих, хто вперше створює свій профіль у додатку для знайомств, або для тих, хто повертається до програми після тривалої перерви, створення профілю може бути лякаючою частиною процесу. Як і при створенні профілю в будь-якій іншій соціальній мережі, необхідно показати себе крутим та цікавим, але при цьому щирим, інформує Ukr.Media.

Щоб полегшити стрес від цього процесу, пропонуємо вам ознайомитися з основними правилами та рекомендаціями щодо створення профілю в додатку для знайомств, тому що кожна людина заслуговує на те, щоб отримати відмінний досвід у них, а ваш профіль — це перший крок до того, щоб повернути радість від знайомств.

Включіть в анкету поодинокі знімки, на яких ви почуваєтеся впевнено

Очевидно, що сольні знімки — це найкращі фотографії для розміщення у профілі знайомств. За даними дослідження, проведеного компанією Plenty of Fish, 86% одиноких людей при перегляді анкет надають перевагу фотографіям, на яких людина зображена одна, а не з великою групою людей. Це 86% від загальної кількості знайомств, які ви можете пропустити, не розмістивши свої фотографії на самоті!

Якщо вам важко знайти поодинокі знімки, які вам дійсно подобаються, спробуйте використати різні формати — від селфі до знімків всього тіла.

Додайте хоча б одну провокаційну підказку

Секрет успішного профілю на сайті знайомств полягає в тому, що потрібно додати до нього один конкретний стимул, який приваблює переважну більшість співрозмовників. Не бійтеся: ваша топ-підказка не обов'язково має бути пікантною. Однак включення хоча б однієї підказки, що викликає реакцію, що запам'ятовується — це приголомшливий спосіб гарантувати, що ваша анкета отримає багато відповідей.

Повідомляйте про почуття гумору за допомогою підказок

Один із найбільших зелених прапорців, який можна виявити у профілі програми для знайомств, — це відповідне почуття гумору. За даними вищезгаданого дослідження Plenty of Fish, 84% самотніх людей кажуть, що їм найбільше подобається бачити у профілі щось смішне та гумористичне, а 69% шукають позитив у підказках потенційних співрозмовників. Звісно, не потрібно намагатися бути смішним у своїй анкеті. Натомість просто постарайтеся включити в свою анкету пару пропозицій, що відображають або те, що приносить вам радість у житті, або ваше щире почуття гумору. Якщо для цього потрібно додати в анкету свої оригінальні меми — вперед.

Враховуйте тип людей, яких ви хочете залучити

У певному сенсі те, як ми уявляємо себе та проводимо пальцем по анкетах, має бути відображенням того, які зв'язки ми намагаємося створити. Це абсолютно чудово і нормально — заходити до додатків для знайомств з будь-якої причини, незалежно від того, шукаєте ви випадкову інтрижку або партнера на тривалий термін. Однак, створюючи свій профіль, завжди думайте про те, що саме ви хочете отримати від знайомства, оскільки фотографії та підказки (а можливо, і додаток, який ви оберете) впливатимуть на те, яких людей ви залучите у своє життя.

Не робіть ці 4 речі у своїй анкеті на сайті знайомств/додатках

 • Не викладайте фотографії з більш ніж однією людиною. Протилежною стороною одиночного знімка у профілі знайомств є жахливий груповий знімок. Усім нам знайоме відчуття, коли, прогорнувши чиюсь анкету в додатку для знайомств, ми відразу ж думаємо: «Стоп… а хто це?!». По можливості уникайте цього явища — це найкращий спосіб зробити вашу анкету привабливою, зрештою, це ваша анкета, а не 10 найближчих друзів!
 • Не залишайте свій профіль неповним. Чим більше інформації ви додасте до своєї анкету, тим більша ймовірність того, що ви залучите людей, які дійсно вам підходять. Важливо заповнити у своїй анкеті стільки інформації, скільки вам зручно, тому що неповна анкета може стати серйозною перешкодою для знайомства. Хоча деякі моменти можна залишити на розсуд співрозмовника, постарайтеся додати все те, що ви хотіли б дізнатися про людину, перш ніж йти з нею на побачення. Є шанс, що у відповідь ви отримаєте таку саму енергію.
 • Не забувайте перевіряти ще раз орфографію і граматику. Це може здатися звичайним і нудним, але повірте: за даними опитування Plenty of Fish, 53% самотніх людей назвали погану граматику та орфографію тим, що їх найбільше відштовхує у додатках для знайомств. Тому, складаючи свою анкету, обов'язково перевіряйте ще раз орфографію і граматику, перш ніж відправляти її на загальний огляд.
 • Не варто надто узагальнювати свої особисті інтереси. Найчастіше демонстрація своєї особистості та інтересів, а не розповідь про них — найкращий спосіб донести до потенційних співрозмовників інформацію про те, хто ви є. Недостатньо просто сказати, що ви любите подорожувати. Де докази? Чому немає жодного фото з подорожі?
 • Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *