Як утриматися від написання повідомлення своєму колишньому хлопцеві

Спокуса написати колишньому хлопцю буває дуже сильною, але не слід їй піддаватися. Психологи радять у цей нелегкий час взяти себе в руки і спрямувати енергію в більш продуктивне русло, інформує Ukr.Media.

Позбавляємося від рожевих окулярів

Людський мозок має неприємну здатність воскрешати в пам'яті найсвітліші та радісні моменти відносин і стирати погані спогади. Це його природна функція для захисту психіки свого власника від негативних наслідків. Саме тому часто жінки певною мірою ідеалізують колишніх хлопців і намагаються повернутися у відносини, навіть якщо вони носили аб'юзивний характер.

Замість того, щоб наступати на одні і ті ж граблі, жінці слід спокійно проаналізувати всі факти, які призвели до розриву. Всі плюси і мінуси, які були у відносинах, все, що притягувало і відштовхувало в поведінці колишнього. І, звичайно ж, не варто забувати про свою роль у всій цій ситуації. В розриві будь-яких відносин, незалежно від того, чи було дане рішення обопільним або за ініціативою одного з партнерів, винні завжди обидві сторони. Коли всі негативні факти будуть перед очима, стане простіше усвідомити, чому не варто вступати в контакт з колишнім хлопцем. Жити фантазіями — не є запорукою здорових відносин.

Обриваємо всі контакти

Щоб уникнути спокуси зв'язатися з колишнім хлопцем або відправити йому відповідь, слід виключити з ним будь-яке можливе спілкування. Спочатку варто відправити його телефонний номер в «чорний список» і видалити зі своїх контактів, почистити з ним все листування в месенджерах і соціальних мережах, заблокувати в них його акаунти, видалити фотографії. Те ж саме можна зробити щодо його друзів.

Жінці також слід по можливості уникати тих місць, які нагадують їй про колишнє, або де вона, з великою часткою ймовірності, може його зустріти. Без постійної спокуси перед очима, її буде легше чинити опір. З часом це бажання почне слабшати. У середньому психологи дають 30 днів для того, щоб мозок перебудувався на інший уклад життя, в якому немає місця колишньому хлопцю.

Присвячуємо час саморозвитку

Після розриву жінці перший час вкрай важко не думати про минулого партнера. Замість того, щоб відволікатися на нав'язливі думки про колишнього, краще зайнятися тим, що допоможе швидше пережити цей період, а саме — сконцентруватися на собі. Існує так зване «Правило трьох С»:

  • самооздоровлення;
  • самореалізація;
  • соціалізація.

В турботу про своє здоров'я входять і фізичний, і духовний аспекти. Можна зайнятися фітнесом або йогою, або знову повернутися до улюбленого хобі і занять, на які не було часу із-за стосунків. Реалізація себе в роботі чи улюбленій справі приносить хороший бонус у вигляді фінансового доходу та усвідомлення своєї значущості як самодостатньої особистості. Зміцнення соціальних зв'язків з родиною чи друзями також несе позитивний зцілювальний ефект. Постійно знаходячись у колі близьких людей, жінка не зможе часто відволікатися на думки про свого минулого партнера. Тим самим бажання написати або подзвонити йому після розриву поступово зійде нанівець.

Тверезий аналіз своїх минулих стосунків та їх мінусів, концентрація уваги на поліпшення власного життя і припинення всіх контактів з колишнім, — те, що допоможе жінці позбавитися від спокуси знову з ним зв'язатися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *