Як визначити якість трубопровідної води: перевірте пральну машину

Експерти розповіли, за якими ознаками можна визначити, що трубопровідна вода не є еталоном якості. Одним з індикаторів придатності води є її запах. Якщо ви виявили сторонні аромати, то таку воду не варто вживати без попередньої обробки. Це може бути небезпечно для здоров'я. Однак використовувати рідину в побуті цілком допустимо, інформує Ukr.Media.

Якщо ви помічаєте на своїх побутових приладах накип — це свідчить про наявність у воді жорстких солей магнію та кальцію. Накопичення таких речовин в організмі з часом негативно впливає на стан нирок, суглобів і судинної системи. Таку воду необхідно попередньо фільтрувати, щоб уникнути неприємних наслідків.

Крім того, очищення потребує вода, яка залишає на барабані вашої пральної машини та інших побутових приладах сліди іржі. Також не слід вживати неочищену воду у випадках, коли після миття посуду ви виявляєте на виробах сірі плями. Адже такі фактори вказують на наявність у рідині сірководню, який небезпечний для здоров'я людини. Варто зазначити, що в огляді вказано лише низку маркерів, за якими можна визначити якість води в домашніх умовах. Тому, щоб зберегти своє здоров'я, рекомендується вживати тільки попередньо очищену воду.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *