Як стати щасливою та коханою дружиною: 6 простих порад

Про що мріє кожна дівчинка? Звичайно ж, стати нареченою, одягти гарну білу сукню, фату, вийти заміж. Буває, що дівчата це відкидають, але насправді, десь глибоко в душі все-таки мріють вийти заміж. Але мало хто замислюється, чому ж захоплення хлопцем закінчується одразу ж, як тільки він стає чоловіком. І заміжні подруги все частіше радять не поспішати з цією справою та бубонять на чоловіків. Чому все валиться? З такої красивої казки сімейне життя перетворюється на суцільні сварки і проблеми. Поговоримо про те, як стати щасливою і коханою дружиною, інформує Ukr.Media.

Обговорюючи чоловіків за чашкою кави, подружки переконують одна одну, що справа саме в них, чоловіках. Саме вони винні у всіх сімейних сварках і чварах. Адже вони егоїстичні, неохайні, неуважні і ще дуже багато чого.

Поради для жінок і дружин

Любі дівчатка, давайте замислимося, може й ми винні, що наше сімейне життя не приносить радості? Може ми, мудрі і розважливі, здатні оживити наші відносини і стати нарешті щасливими дружинами?

Не будьте нав'язливими

Тільки вийшовши заміж, молода жінка з усіх сил намагається догодити чоловікові. У всьому з ним погоджується, всім цікавиться. Буквально розчиняється в ньому. А що вже говорити про постійні дзвінки та смс. Ти де? З ким? Чому? А ти мене любиш? А як сильно? Така турбота радує чоловіка, але не більше кількох днів. А далі починає дратувати, потім злити і, врешті-решт, закінчується сваркою і з'ясуванням відносин. А ще, повністю розчинившись у проблемах чоловіка, жінка втрачає себе.

При цьому чоловіки мисливці, давайте не будемо забувати про це. І дружина, яка завжди поруч, не має своєї точки зору, яка не розвивається, стає нудною і нецікавою.

Не намагайтеся змінити

"Я його зліпила з того, що було" — співається в пісні. Дійсно, багато дружин, що прагнуть отримати ідеальні стосунки, закривають очі на недоліки чоловіка під час цукерково-букетного періоду. "Нічого, вийду заміж, я його перероблю" — думають вони. Але, дорогі, чоловіки це ж не дресовані домашні улюбленці. Адже вони також особистості, які мають право на повагу. Давайте не будемо намагатися створити ідеал. Та й навіщо? Подумайте самі, а чи захоче ідеальна людина, що не має недоліків жити з вами? Ось, ось. Висновок напрошується сам. Кохайте вашого обранця таким, яким він є. І не намагайтеся зраджувати чоловікові.

Не забувайте про похвалу

Давайте обговоримо: за що ви ображаєтеся на чоловіка найчастіше? Мабуть, за те, що він неуважний і зовсім вас не цінує. Правильно? Він забуває похвалити ваш смачний суп або зробити комплімент щодо нової зачіски. А як часто ви хвалите свого чоловіка? Думаю, що не дуже. І зовсім даремно. Адже вони теж стараються. Ось шкарпетки поклав на місце, похваліть. Брудну тарілку в мийку поставив, ну взагалі, можна навіть у щічку поцілувати. А якщо серйозно, то цінуйте чоловіків, це їм просто необхідно. Адже впевнений у собі чоловік здатен на багато чого заради жінки, яка в нього вірить.

Не будьте постійно в поганому настрої

У вас багато проблем: бракує грошей, проблеми на роботі, хворіє дитина. Повірте, не менше турбот є і у вашого чоловіка. Але повертаючись з роботи, він хоче бачити красиву жінку в доброму гуморі, а не ту, що постійно бурчить та плаче і весь час всім незадоволена.

Якщо ниття почне мати постійний характер, не дивуйтеся тому, що чоловік все частіше почне затримуватися на роботі чи стане шукати зустрічей зі своїми друзями.

Не забувайте стежити за собою

Коли молоді люди зустрічаються, дівчина з усіх сил намагається виглядати бездоганно: доглянуті руки, макіяж, зачіска, підбори. На неї задивляються інші. Це подобається чоловікові. Але що відбувається після весілля? На голові бігуді, улюблений одяг — халат, а що такого, адже зручно. Макіяж тільки перед виходом з будинку. Дівчатка, впізнали себе, чи не так? Потім не зліться, що чоловік задивляється на сусідку. Міняйтеся, поки він тільки задивляється.

Не бійтеся поступатися

Якщо ви не хочете постійних сварок і з'ясування відносин, навчіться поступатися своєму чоловікові. Це не означає здатися і змиритися зі своїм програшем. Адже сімейне життя — це зовсім не гра. Поступитися — це вчинити мудро і продемонструвати своєму обранцеві повагу і довіру.

Намагайтеся дотримуватися цих порад, і ви побачите, що ваше сімейне життя стане набагато щасливішим. Перевірено на досвіді багатьох жінок.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *