Як наводять лад у будинку німці: правила прибирання та маленькі секрети

Чому німців називають педантичними? Все це тому, що вони намагаються у всьому навести порядок, що в державному управлінні, що в будинку, де живуть. І, що стосується другого, у німців навіть є своя система прибирання будинку, яка точно згодилася б і нашим господиням, інформує Ukr.Media.

Правила прибирання по-німецьки

Система прибирання будинку у німців отримала назву "блискучий будинок". Дуже цікаве визначення, яке відповідає дійсності. Зараз розповімо, що туди входить. Але важливо дізнатися ще й два правила німців. Перше: німці, як я вже сказала, абсолютно у всьому влаштовують порядок. Тому перед прибиранням вони роблять план, список, якому і слідують. Друге: німці ведуть бухгалтерію, стежачи за своїми доходами і витратами. Це дозволяє їм накопичувати на якісь великі покупки або подорожі.

Приховування доказів

Одне з важливих правил прибирання по-німецьки! Мова про те, що після себе потрібно відразу все прибирати. Прийшли додому з вулиці в брудному взутті — його треба відразу помити, а ще протерти підлогу в передпокої. Пообідали — треба відразу помити посуд і т.д. Це дуже розумне правило, яке виключає скупчення справ і захаращення квартири.

Кімната дня

Ось, як ви зазвичай прибираєте? Ймовірно, як і більшість інших, робите генеральне прибирання раз на тиждень, так? І ось раз на тиждень, ми драймо кожен куточок своєї квартири, але німці чинять інакше. Вони вибирають одну кімнату, і проводять там прибирання максимум за 30 хвилин. Наступного дня вони приберуть іншу кімнату, і так далі. І ось, якщо ми весь тиждень працюємо, а на вихідних генералим, то німці вибирають кожен день кімнату дня, а у вихідні дні гуляють де-небудь або проводять свій час з сім'єю.

Щоденні завдання

Список покупок, список обов'язків і список справ — це дуже корисна штука! Так ось, з приводу списку справ! Німці пишуть собі якісь щоденні завдання, і їх виконують. Наприклад, полити квіти, провітрити кімнати і т.д. Список справ може бути різноманітним. А, що стосовно пилу, то німці витирають його щодня.

Овечки, качки і черв'ячки

Це не простий набір слів і ніякий ні жарт. Для німців прибирання — це справжній зразково-показовий захід. І вони придумали цікаві слова для кожної зі справ. Наприклад, "овечки" — це якесь додаткове завдання в прибиранні. Припустимо, сьогодні кімнатою дня стає ванна кімната. Так ось для неї додаткове завдання може бути абсолютно будь-яким, припустимо, прочистити злив! "Качки" — це якісь завдання для "розхламлення" простору. "Черв'ячки" — невеликі завдання, які доручаються діткам. Німці намагаються своїх дітей з самого дитинства привчати до порядку.

Клініг

Незважаючи на таку любов до порядку, і встановлені правила, німці звертаються до послуг клінінгу. Нехай нечасто, але все ж. Це вони роблять, коли потрібно прибрати після ремонту або для генерального прибирання.

Геть мотлох

Непотрібних речей в будинку у німців немає, ні в коморах, ні на балконі, ніде. І ось цьому нашим господиням точно варто повчитися. Ми ж як звикли — купили нову річ, а стару куди-небудь прибираємо. А німці, купивши щось нове, старе відразу ж викидають!

Німці вражають своєю вимогливістю до порядку і чистоти!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *