Як натякнути гостям, що пора йти — кілька порад, як можна спровадити гостей і не образити їх

Святкова вечеря з'їдена, алкоголь випитий, обговорені всі новини і плітки, суперечки про політику розгорілися і вщухли, а гості ніяк не хочуть йти, хоча на годиннику вже далеко за північ. Господар вечора заслужив провести його залишок в тиші і спокої, тому ось кілька порад, як можна спровадити гостей і не образити їх, інформує Ukr.Media.

Заздалегідь встановіть часові рамки

Запрошуючи гостей, обговоріть таймінг вечірки і приблизний план дій заздалегідь. Наприклад: "бираємося годин о п'ятій вечора, посидимо за столом, пограємо в ігри і заспіваємо в караоке, а годин до 11 закінчимо, щоб діти могли виспатися".

Зберіть гостям контейнери із залишками бенкету

Можливо, це трохи пасивно-агресивний жест, але ви ж хочете виспатися? Вручіть гостям контейнери із залишками страв, які вони ще недавно розхвалювали — це стане сигналом до швидкого закінчення вечірки.

Подякуйте гостям за прекрасний вечір

Встаньте і скажіть тост, подякувавши присутнім за цей вечір. Головне, говорити все в минулому часі: "вечір пройшов чудово! Спасибі всім, так здорово, що ви змогли приїхати, було дуже радісно побачити вас всіх".

Приберіть алкоголь

Ніщо не говорить так красномовно про закінчення свята, як прибраний з очей алкоголь. Заберіть у гостей чарки і келихи, віднесіть їх на кухню. Заваріть чай або каву, запропонуйте іншим.

Почніть мити посуд

Прибирання зі столу і миття посуду — неприємна, але неминуча повинність після святкового вечора. Навряд чи більшість гостей захочуть брати участь в цій процедурі і, швидше за все, ваші друзі тут же почнуть шукати свій верхній одяг.

Сповістіть про завтрашні плани

Ненароком заведіть розмову про завтрашній день: якщо завтра будній день — розкажіть, як рано треба бути на роботі; якщо вихідний — поділіться вашим довгим списком планів. Нехай навіть частина з них буде вигаданою.

Знайдіть "підсадну качку"

Заздалегідь домовтеся з другом, який точно не стане критикувати вас за бажання рано позбутися від гостей. Нехай він стане першим, хто скаже: "Ну, завтра у всіх важкий день, так що я, мабуть, піду", — і запустить ланцюгову реакцію.

Або, якщо гості жадають продовжити вечірку, та й друг і сам не проти повеселитися, нехай відведе їх в бар або до себе на квартиру. Якщо ж вони вимагають вашої присутності, пообіцяйте, що наздоженете їх. І не наздоганяйте. Все одно завтра це навряд чи згадають.

Почніть демонстративно позіхати

Сонний господар віщує кінець свята, так що позіхайте, прикиньтеся сонним, головне, не доприкидатися до падіння обличчям в салат.

Чесність — найкраща політика

Поклавши руку на серце, якщо ви запросили цих людей у свій будинок, то ви досить близькі, щоб прямо і чесно сказати: "вечір був відмінним, але я дуже хочу спати. Сподіваюся, ви ще прийдете". Ну а якщо гості дуже настирливо не хочуть залишати ваш будинок, може, і не варто їх запрошувати наступного разу?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *