Хлопець рік не вживав алкоголь, ось як виглядає він зараз

Чоловік поділився історією свого перетворення, яка підкорила витримкою, силою духу і, звичайно ж, результатом, інформує Ukr.Media.

Минулого року Мітя Галкін зважився озвучити свою проблему:

"Настав час. Я готовий. Мене звуть Митя, мені 31 і я алкоголік".

Прийняття проблеми стало першим кроком на шляху до її вирішення, тож Мітя Галкін кинув виклик самому собі: відмовився від алкоголю і сів на дієту, що докорінно змінило його внутрішній стан, здоров'я і навіть зовнішність!

Хлопець поділився фотографіями до і після роботи над собою, і користувачі Мережі були вражені тим, що на фотографіях зображений один і той же чоловік, настільки потужним виявилося перетворення Міті!

Фотографія Міті рік тому

Свої фотографії Митя супроводив такими словами:

"Мені дуже подобається, що я змінююся. Зовні і внутрішньо. Різниця в рік. В 11 кілограмів. В 423 км. В 313 днів без алкоголю".

Тепер Мітя виглядає так

Люди були в захваті від перетворення Міті і помітили, що тепер він виглядає набагато красивіше, свіже і молодше.

Справитися із завданням Міті допомогли спорт і позитивне ставлення до себе і всього навколишнього. Досягнення гармонії дарує відчуття достатку собою і утримує від бажання повертатися до колишнього способу життя.

Залишається тільки порадіти за Мітю, якому вистачило мотивації для зміни свого життя на краще, і тепер результат його роботи над собою може послужити мотивацією для інших!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *