Хлопець на місяць залишив пляшку з колою під палючим сонцем і показав, що стало з газованою водою

Хлопець на місяць залишив пляшку з колою під променями сонця і показав, на що перетворився напій. Він набув такого вигляду, що навряд чи хтось захоче його випити. І тепер зрозуміло, чому виробник просить зберігати газовану воду в затишних місцях, інформує Ukr.Media.

Чоловік провів незвичайний експеримент, результатами якого поділився з користувачами мережі. Роль піддослідного дісталася пляшці з колою, що простояла цілий місяць на сонці. За цей час газована вода втратила характерний темний колір і стала схожою на яблучний сік.

Попри метаморфози, що відбулися з напоєм, сама пляшка ніяк не змінилася. Не постраждала навіть етикетка — вона залишилася яскраво-червоною. Втім, ви й самі можете подивитися на результат експерименту.

Далеко не всі люди повірили в чистоту досвіду автора і звинуватили його в постановці. Причому версії у людей були найрізноманітніші: як складні, так прості.

  • "Пояснюю: одного разу вночі бездомний випив твою колу, а потім помочився в пляшку".
  • "Шеф, пробач, але якось не впевнений, що це сонце".

Однак не всі були такими категоричними.

  • "Я вірю тобі".

Дійсно, хлопець нікого не обманював. Як розповіли фахівці, кола і правда втратить колір, якщо її залишити на сонці. Більш того, за місяць напій пройде три фази змін.

Спочатку з пляшки вийдуть всі гази, які просочаться через пластик. Це відбудеться навіть при відсутності прямого світла, але при підвищеній температурі процес йде швидше. Потім промені знебарвлять напій, після чого сонце зробить з солодкої газованої води прісну воду.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *