​Хлопці блукали лісом і побачили труби! Те, що знаходилось під ними шокувало їх!

Головним приводом для заборони слугують загадкові труби, що стирчать прямо з-під землі і здалеку чимось нагадують перископи. Саме через ці таємничі об'єкти серед місцевих ходять легенди і неймовірні розповіді про цей ліс, інформує Ukr.Media.

Спершу потрібно було знайти вхід у підземелля. Зробити це було неважко – він знаходився в ста метрах від перископів серед хвойних дерев.

Ось так виглядає замаскований вхід зсередини.

Перед хлопцями було не що інше, як покинутий бункер. Перше, що впадало в очі, – довгі вузькі коридори по типу лікарняних, яким кінця-краю не видно.

Стіни уздовж і поперек списані графіті.

Пакети з місцевого супермаркету свідчать про те, що сюди навідувалися зовсім недавно.

Важкі залізні двері, що ведуть в нікуди.

Як бачиш, на дверях красується наша рідна кирилиця.

Стрілка, яка вказує на вихід № 2.

Подальша екскурсія по занедбаному бункеру привела до затоплених коридорів.

У цьому крилі бункера кімнати теж затоплені. Хлопців зацікавила червона вентиляційна труба прямо біля дверей і то, куди вона може вести.

Отвір, що нагадує люк підводного човна.

Це підземне місто-бункер під Цоссеном. До війни тут розташовувався центр управління військами, під час війни – центр управління військами вермахту. Входи в бункер розташовувалися в районі вертикальних бомбосховищ снарядоподібної форми. Після війни тут вже розміщувалися війська СРСР і Вьюнсдорфскій танкоремонтний завод, а при підготовці їх до відправки в СРСР всі військові містечка і місця проживання радянських службовців були занедбані, понівечені і кинуті (звідси і кирилиця на стінах).

Неймовірне відкриття, як на мене! Як бачиш, на світі є ще дуже багато таємниць, які належить розгадати. Може, таким дослідником чогось грандіозного станеш саме ти!

Сподобалася віртуальна екскурсія по підземному бункеру в Німеччині?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *