Газова плита буде, як з магазину: склад, який видалить найзастаріліший бруд на конфорках

Газова плита дуже швидко брудниться, навіть якщо досвідчені господині намагаються готувати акуратно, використовуючи кришки для каструль і сковорідок і відмиваючи плиту відразу ж. Експерти придумали щадний спосіб привести до ладу забруднені чорні кругляшки після всіх приготувань, і на це не знадобиться багато часу і сил, інформує Ukr.Media.

Утримувати газову плиту в порядку — справа нудна і невдячна. Так, поверхню легко протерти одразу після закінчення приготування страви, зберігаючи її чистоту, а ось із конфорками складніше. Кришки на них миттєво вбирають жир і бруд, тому через короткий термін виявляються вкрай брудними. Звичайно, можна спробувати відчистити їх порошком, але це призведе до подряпаних поверхонь конфорок, що не всім господиням подобається.

Але досвідчені хіміки придумали чудовий спосіб відмити конфорки. Цей хитрий склад за секунди перетворить "убиту" газову плиту на ідеально чисту. У невелику каструльку наливаємо води і кладемо в неї три столові ложки солі. Доводимо до кипіння. У мисці тим часом робимо суміш: одна столова ложка соди, три столові ложки оцту й одна — будь-якого мийного засобу для посуду. Змішавши склад, заливаємо туди киплячу солону воду і знову перемішуємо.

Після чого обережно опускаємо в суміш, що вийшла, кружечок конфорки і залишаємо на кілька хвилин, щоб бруд відмок і відстав. Через деякий час виймаємо чистеньку, блискучу кришку конфорки, немов вона щойно куплена.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *