Фінська компанія Nokia купує французського конкурента Alcatel-Lucent

Фінський виробник телекомунікаційного обладнання Nokia купує французького конкурента Alcatel-Lucent за 15,6 млрд євро. Як йдеться в повідомленні Nokia, акціонери Alcatel-Lucent за кожний належний їм папір отримають по 0,55 акції об'єднаної компанії.

В результаті операції акціонерам Alcatel-Lucent буде належати 33,5% нової компанії, акціонерам Nokia – 66,5%.

Ради директорів обох компаній схвалили умови угоди, яка, як очікується, буде закрита в першому півріччі 2016 року. Угода вимагає схвалення акціонерів Nokia, а також регулюючих органів, наголошується в повідомленні.

Об'єднана компанія буде називатися Nokia Corporation, її штаб-квартира буде знаходитися у Франції, проте суттєвий обсяг операцій залишиться у Франції.

Злиття Nokia і Alcatel-Lucent призведе до створення найбільшого світового постачальника обладнання для мереж зв'язку. Компанії розраховують, що синергетичний ефект від злиття до 2019 року досягне 900 млн євро, відзначається в повідомленні Nokia.

Штат об'єднаної компанії перевищить 110 тис. співробітників, сукупна виручка Nokia і Alcatel за підсумками 2014 року склала близько 26 млрд євро. Угода стане найбільшою у секторі з 1999 року, коли Lucent Technologies придбала Ascend Communications за $21 млрд.

Акції Alcatel-Lucent подорожчали на 19% у вівторок, коли стало відомо про переговори між двома компаніями. Вартість паперів Nokia за підсумками торгів 14 квітня впала на 3,6%.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *