Фантастична дружба людини і крокодила!

Незвичайна дружба рибака і натураліста з Коста-Ріки по імені Жильберто Шедден і його кращого друга крокодила Почо довжиною понад 5 метрів і вагою до півтонни, передає Ukr.Media.

Також відомий як «Чіто» (Людина-крокодил), він вперше зустрівся з крокодилом на берегах річки Парисмини Центральної Америки в 1991 році, коли тварина лежала з вогнепальним пораненням.

Поранений крокодил був доставлений в Сикирс з допомогою Чіто і його друга, де рибак доглядав за ним протягом шести місяців. Він годував крокодила куркою, рибою і давав йому деякі ліки, щоб крокодил одужав.

Він виходив за рамки простого догляду за крокодилом, він навіть сам імітував пережовування їжі, щоб спонукати крокодила поїсти.

Чіто цілував і гладив крокодила і навіть спав поруч з твариною, анітрохи його не боячись.

«Їжі було недостатньо. Крокодил потребував моєї турботи, щоб відновити сили до життя », – розповідав Шедден.

Крім того, він приховував Почо в прихованому місці в ставку під деревами в прилеглому лісі, поки влада Коста-Ріки не дали йому офіційного дозволу на те, щоб виходжувати крокодила. Незабаром потерпілий крокодил повернувся в свій здоровий стан, і Чіто звільняє його в сусідній річці.

Однак наступного ранку він був приголомшений, побачивши крокодила, сплячого біля його будинку.

Здається, ніжна любовна турбота Чіто змусила крокодила залишитися поруч зі своїм спасителем. Зрештою, Почо став членом сім'ї Шедена, який жив зі своєю другою дружиною і дочкою. Його перша дружина покинула його, коли він лікував крокодила і проводив багато часу з ним.

Місцеві власті дозволили,щоб крокодил залишився з Чіто. Майже 30 кілограмів риби і курки з'їдалося крокодилом за тиждень.

У липні 2000 року неймовірна дружба Чіто і Почо прославилася на весь світ після того, як один з телеканалів Коста-Ріки зробив про цю дивну пару репортаж.

Більше 10 років Чіто і Почо щонеділі демонстрували для туристів зі всього світу свою справжню дружбу. 12 жовтня 2011 року Почо помер природною смертю.

Багато мешканців Коста-Ріки ще довго згадували цю дружбу крокодила і людини.

А один південноафриканський кінорежисер Роджер Хоррокс зняв документальний фільм про цю унікальну дружбу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *