Екстрасенс зробив прогноз на майбутнє: Вірус, цунамі і страшні тварини

Переможець 6-го сезону «Битви екстрасенсів Росії» Зираддин Рзаєв поділився своїм прогнозом на 2017 рік і на найближче майбутнє, передає Ukr.Media.

За словами екстрасенса, найближчим часом відбудеться чимало подій, до яких людство навряд чи буде готово. Приміром, у травні або липні цього року на Сонці станеться вибух, який призведе до серйозних змін. На початку осені пошириться вірус, і люди будуть ходити в масках.

Також в європейських країнах відбудуться трагедії: літаки, які будуть належати Великобританії, Франції і Швейцарії, зазнають краху. Один літак впаде на водний простір.

У США в 2018 і 2019 роках відбудеться активізація гігантського вулкана, і це буде для всіх кошмарним сном. Земля ніби «сама оголосить війну всьому світу». 2017 і 2018 роки землетрусів і цунамі. «У тому числі бачу катаклізми в Філіппінах, Таїланді та Індії. Також в Туреччині ситуація буде неспокійна».

Також Рзаєв зазначає, що після Володимира Путіна президентом Росії буде людина, народжена під знаком Діви. Він буде дуже потужним і сильним чоловіком. У нього величезний досвід і великі знання, які будуть спрямовані на розвиток і процвітання країни.

Ну, а найцікавіше — це те, що в найближчі 50 років у воді і на землі з'являться незвичайні і страшні тварини. Це будуть генномодифіковані створення. «Також я бачу, що світ позбудеться від необхідності в електричних проводах. Люди знайдуть їм заміну».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *