«Дзвіночки», що ви зустрічаєтеся з маминим синком

Напевно, один із найдратівливіших типів чоловіків, з якими доводиться мати справу, — чоловіки, закохані у свою маму. Зазвичай, подругу вони шукають для підтримання видимості того, що такий чоловік нічим не відрізняється від інших, але головною жінкою у його житті була і завжди буде мати. Розпізнати маминого синка не завжди просто, але ми знаємо про них все і готові поділитися корисною інформацією з вами, щоб подібні чоловіки ніколи не входили у ваше життя, інформує Ukr.Media.

Мама — мій кумир

На ранніх етапах, коли ви ще не надто добре знайомі з чоловіком, можна подумати, що нескінченні розмови про маму — ознака великого кохання сина. Насправді така поведінка має вас насторожити. Особливо якщо чоловік починає розповідати вам історії про колишніх, яких «не прийняла мама», «мама з самого початку бачила їхнє нутро» і т. п. Коли чоловікові вже добре за 20, такий тісний зв'язок із родиною вже не може вважатися нормою. Як ви збираєтеся будувати стосунки з партнером, який із кожного приводу звертається за порадою до мами, яка «точно підкаже, як треба»?

Чоловіка лякають нестандартні ситуації

Ще один «дзвіночок» — чоловік стресує, як ситуація виходить з-під контролю. Спробуйте жартома його покритикувати і ви почуєте на свою адресу стільки негативу, скільки вам не видасть подруга, якби ви почали фліртувати з її чоловіком. Ображатися мамини синки вміють як ніхто. Причому на вас чекає справжнісінький «концерт» — такий чоловік не звик зважати на почуття і бажання інших людей, адже мама завжди прагнула йому догодити, і вас намагатимуться продавити на всі його бажання. Не хочете? Стережіться!

А чи були друзі?

Не найочевидніший момент, але дуже важливий, щоб ви могли оцінити ступінь психологічної зрілості чоловіка. Чи має він друзів? І не ті, хто бере в нього гроші в борг, а решту часу він нічого про них не чує, а ті, з ким він може провести вільний час або звернутися з проханням. Дуже часто у маминих синків немає близьких друзів, оскільки, нагадаємо, все оточення обговорюється з його мамою, немає нічого дивного, якщо мама встигла розігнати не лише зацікавлених дівчат, а й чоловіків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *