Дочка відправила мамі фото свого ліжка, на перший погляд може здатися, що зі знімком все в порядку, але це фейл з великою незручністю

Дівчина з США дуже даремно не придивилася до свого ліжка, перш ніж відправляти мамі фотографію кімнати. Мати миттю помітила на кадрі пікантний предмет і поспішила дізнатися у доньки, що він там робить. Але ця незручність приносить не тільки сором, але і популярність, інформує Ukr.Media.

Музикантка на ім'я Елло Мартін з Каліфорнії розповіла у твіттері, що мама просила її відправити фотографію нової кімнати дівчини. Американка нарешті послала їй кадр — але вийшов фейл. На перший погляд може здатися, що зі знімком все в порядку.

Але найбільш спостережливі миттю побачать прикріплені до ліжка наручники, які, судячи з їх положенням, могли використовуватися для утіх дівчини.

Мати Мартін також виявилася уважною і не упустила пікантну деталь. Еллу чекали повідомлення, які навряд чи хтось захоче отримати від батьків.

  • Мило! Крім наручників. І як це розуміти?

Елла пояснила в коментарях, що на момент посилання кадру була дуже п'яною і справді не побачила наручники. Так що коли прийшли суворі відповіді від матері, сусіди Мартін по квартирі почули роздираючий душу крик дівчини. Але дівчина все ж взяла себе в руки та пояснила мамі ситуацію. Ось тільки правдоподібною її відмазку можна вважати лише з натяжкою.

Я сказала їй, що наручники потрібні були для зйомок короткометражки моїх сусідів.

– Це для короткометражки Джордана. Він знімав її тут влітку, — виправдалася Елла.

– Ми позбавимося від них. Це супервульгарно, — відповіла мама.

– Ха-ха, ха, я думала, це було смішно.

– Не комільфо. Тягне на вчинок перволітки, а не третьокурсниці.

– Це був жарт, ха-ха, вони тут не залишаться.

Жінка порадила доньці прибрати наручники, перш ніж дівчина відправиться в поїздку. Решту листування Мартін не показала, але не поспішайте радіти тому, що американка спритно викрутилася з ситуації. В коментарях вона додала, що мама їй не повірила. Втім, мешканці твіттера добре розуміють матір.

Але зате незграбний момент забезпечив Елі хвилину слави — її пост набрав більше ніж 100 тисяч лайків. Мешканці твіттера жартують над спостережливістю її мами та пропонують інше пояснення для таких ситуацій: сказати, що страждає на лунатизм.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *