Добре це, чи погано, якщо померла людина не сниться

Розставання з близькими людьми завжди важко пережити, навіть якщо відхід з життя був очікуваний і передбачуваний. Розуміючи неминучість того, що сталося нам все ж таки важко змиритися з втратою і єдиними способами згладити втрату є відвідування могили та сни. Однак від нас залежить тільки перше, оскільки вплинути на сновидіння ми можемо далеко не завжди і саме тому людей часто турбує питання — чому померлий не сниться і що це означає, інформує Ukr.Media.

Чому померлий не сниться до 40 днів

Заведено вважати, що до 40 днів покійний наснитися взагалі не може, бо він перебуває на землі та звикає до нового життя, готується до Божого суду. Усі сновидіння у період є уявою і відповіддю психіки на пережитий стрес. Випливають спогади, думки, уривки з життя, фантазії, страхи. Ми чуємо те, що хочемо почути, бачимо те, чого боїмося чи, навпаки, очікуємо.

Тому можна з упевненістю сказати, що до сороковин померлий снитися не повинен, а якщо це відбувається, то вам слід звернутися до психолога за консультацією або більше спілкуватися з рідними, щоби пережити стрес і знизити вплив переживань.

Тут варто пояснити, що до психолога люди ходять для полегшення душевних страждань, це не означає, що ви псих. Просто у нас таке дивне ставлення до цього, деякі ображаються, почувши таку пораду. Починають махати руками і з піною біля рота доводити, що вони здорові і ніякий психолог їм не потрібен, хай, мовляв, до нього ходять дурні, а мені там нічого робити.

Зазвичай люди дуже переживають з приводу відсутності снів із близькими, що призводить до посилення стресу. У такій ситуації психіка або геть-чисто заблокує травмуючий елемент, тобто образи померлого, або навпаки почне видавати його щоночі з приводу і без. Річ у тім, що організм шукає шляхи позбавлення від емоційного навантаження і який метод вибере ваша нервова система незрозуміло. Зате очевидно інше — всі ці сни ніяк не будуть пов'язані з рідною людиною, це буде результат роботи уяви, не більше.

Чому померлий не сниться після 40 днів

Найпопулярніше питання у людей "чому не сниться мама, що померла". Це зрозуміло, адже для кожного з нас ця людина завжди була, є і буде найближчою, розлучатися з нею не хочеться не за яких обставин. І її відсутність у снах викликає безліч питань, раптом це результат образи, раптом ми щось не так зробили, а можливо їй погано там і немає ніякої можливості зв'язатися зі мною?!

Езотерики, парапсихологи та священники з цього приводу змогли дійти спільної думки. Саме у вашому випадку причини нам невідомі, проте є кілька пояснень.

Неприкаяні. Якщо смерть настала зненацька, то душа може опинитися між світами. Вона втратила тіло, але не змогла усвідомити факт власної смерті і блукає землею у спробах з'ясувати, що сталося. Це досить поширена теорія і священнослужителі її не спростовують. Такі душі стають примарами і справді страждають.

Необхідно поставити свічку за упокій і замовити молитви, якщо ви є віруючим. Якщо від церкви ви далекі і до релігійних ритуалів ставитеся нейтрально, достатньо звернутися до Всевишнього з проханням допомогти близькій людині знайти себе і залишити світ живих. Це також своєрідні молитви, але їх можна вимовляти і в довільній формі.

Відсутність інформації. Езотерики поспішають заспокоїти тих, хто переживає, ніби померлий не сниться, бо зачаїв образу чи злий на щось. На їхню думку, покійні не приходитимуть просто так. Якщо немає ніякої важливої інформації і вам не загрожує небезпека, то нема сенсу приходити у сни.

Просто побалакати вони не прийдуть, як би нам цього не хотілося. Тому потрібно зробити висновок, що у вашої близької людини все добре, вона знайшла своє місце, душа припинила поневіряння і продовжила існування в нових світах. Не сниться і добре, зберігайте пам'ять на фото та у своїх думках, так буде правильніше.

Підступи диявола. Образи померлих дуже часто використовуються дияволом для того, щоб викликати страждання та муки людини. Занадто часті сни за участю померлих можуть стати ознакою сатанинської атаки. У цьому випадку необхідно запастись святою водою і відвідати церкву, а також читати молитви, щоб попросити Всевишнього дати сил для боротьби з темними силами.

Головне не зациклюватись на подібних міркуваннях. Все ж таки містика науково не доведена і сліпо вірити в існування бісів теж не правильно.

Відсутність покійного у снах навпаки говорить про те, що використовувати його не виходить. Зазвичай, це відбувається з людьми добрими і чистими, їхні душі просто не піддаються диявольським махінаціям.

Так добре чи погано, якщо померлий не сниться?

Думка щодо цього практично однозначна відразу у кількох фахівців. І священнослужителі, і психологи, і езотерики та містики здебільшого говорять про те, що це дуже хороший знак. Більше того, регулярні сновидіння за участю мертвих негативно позначаються на психіці, навіть якщо зміст сну доброзичливий.

Стрес та переживання не можуть позитивно впливати на нервову систему. Смерть родича саме потрібно пережити. Не жити з нею, а пережити. Прийняти, перетерпіти біль і ставиться до неї як до належного. Як би жорстоко це не звучало, але смерть є нормальним та необхідним процесом, частиною земного життя. Муки та надто часті спогади викликають страждання не тільки у нас, а й позбавляють спокою тих, хто покинув наш тлінний світ. Не турбуйте їх і нехай вони не турбують вас.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *