Дівчинка народилася з двоколірною шкірою, що приносить їй багато незручностей, але її батьки вважають, що вона має зовнішність супергероя

Маленька дівчинка народилася з унікальною зовнішністю. У крихітки двоколірна шкіра, і ця особливість привертає увагу незнайомців, які дивляться на дівчинку так, ніби вона не людина, а прибулець. Але незважаючи на підвищений інтерес до власної персони, дівчинка у захваті від того, як вона виглядає, інформує Ukr.Media.

Прісцилла Гальярді із США народилася у 2015 році. Коли дівчинка з'явилася на світ, лікарі помітили на її тілі білі плями, як у її мами Вікторії. Жінка живе з пьебальдизмом — генетичною особливістю, яка виражається у порушенні пігментації. Під час вагітності американка сподівалася, що особливість не передасться її дитині, але помилилася.

"Коли я завагітніла, я молилася Богові, щоб моя дитина цього не отримала".

Сама Вікторія каже, що для її родини п'єбальдизм — звичайне явище, але згадує, що у дитинстві їй доводилося несолодко. З неї постійно глузували у школі через зовнішність та неодноразово доводили до сліз. Тому жінка вирішила, що не дозволить Прісциллі страждати, і щодня говорить доньці, що та є унікальною.

"Ми з батьком давно сказали їй, що її шкіра є особливою, як у супергероя. Коли ми граємо разом, то з'єднуємо наші руки і говоримо: "Суперсила". Ми усі кажемо їй, що вона гарна. Хочу, щоб вона завжди це знала і була впевненою у собі".

Такий підхід дав свій результат. Дитина постійно дивиться у дзеркало і у захваті від своєї зовнішності. Так само думають і багато людей, які вважають дівчинку чудовим створінням. Правда, більшість незнайомців дивляться на Прісциллу з переляком і гидливістю. Звичайно, це іноді позначається на самооцінці підростаючої американки.

Наприклад, одного разу Вікторія привела доньку на заняття тхеквондо, а дівчинка попросила маму, щоб вона перевдягнула її в іншій кімнаті, щоб інші діти не сміялася з її ніг. За словами жінки, це вже не перший такий випадок.

"Люди дивляться на неї, як дорослі, так і діти. І їх погляди дуже грубі. Ми веземо її до торгівельного центру, а перехожі майже ламають собі шиї, лише б подивитися на нас. Така поведінка робить Прісциллу невпевненою у собі. Іноді люди не розуміють, що вона просто дитина".

Тепер батьки дівчинки намагаються підвищити обізнаність людей про п'єбальдизм, сподіваючись полегшити життя Прісцилли, а також життя інших дітей, у яких є особливості шкіри.

"Чим більше людей знають про це, тим менше вони дивитимуться. Навчіть себе і своїх дітей тому, що усі ми по-своєму різні".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *